reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Momof229 to i tak się mieści w normie? Norma nie jest do 2,5?
No u mnie jeden chłopiec, a drugie nie wiadomo:) chciałabym córcie, było by po rowno:)
aniaplus wiem już szybko rosną :) chciałabym tylko już czuć te kopniaki takie wyraźne...
Mama płci męskiej 3 muszkieterów jest na razie u Momof229 :)
Ja mam w domu parke, a w brzuchu wiem.o jednym chłopcu a drugie nie pokazało co ma :D
Na kopniaczki tez sie doczekasz i koniecznie sie pochwal :) u mnie bylo szybko bo juz w 14tc pierwsze ruchy, drugi synek w 16tc (w pierwszej ciazy tez czułam na przelomie 16/17), ale wiem ze dziewczyny tutaj czasem i do 20tc czekaly. Ale jak juz zaczna kopac to czuc prawie caly czas, bo jak nie jedno to drugie :D

Edir. Doczytałam, ze jedno z dzieci juz czujesz :)
 
reklama
@besos No coś mi się pomyliło;) teraz już doczytałam. Najważniejsze zdrowie:biggrin2:
@Momof229 To u Ciebie ma być trzech muszkieterów. ❤️Ja też będę miała. Super:)
Ja czułam pierwsze ruchy jakoś 17 czy 18tc, a dodam, że to moja 4 tak zaawansowana ciąża. ;) Coś mi się przypomina o tej przezierności i chyba u mnie córcia jakoś 2 miała, ale zawsze wszystko było dobrze i lekarze nie mieli zastrzeżeń.
 
Ostatnia edycja:
A dziewczyny już nie mogę się doczekać kiedy urodzę ❤️ tak już czekam na te maleństwa. Odłożyłam luteinę i prawie w ogóle nie odpoczywam, bo mam tyle energii teraz, że szok:-D brzuch mnie bardzo mało spina. Chyba dzieciaczkom spodobało się w brzuchu u mamy8-) ciekawe jak to będzie....:sorry2:
 
@besos No coś mi się pomyliło;) teraz już doczytałam. Najważniejsze zdrowie:biggrin2:
@Momof229 To u Ciebie ma być trzech muszkieterów. ❤️Ja też będę miała. Super:)
Ja czułam pierwsze ruchy jakoś 17 czy 18tc, a dodam, że to moja 4 tak zaawansowana ciąża. ;) Coś mi się przypomina o tej przezierności i chyba u mnie córcia jakoś 2 miała, ale zawsze wszystko było dobrze i lekarze nie mieli zastrzeżeń.
Tak 3 muszkieterów i mąż czwarty istny kosmos:) właśnie w tej ciąży jestem taka słaba nawet nie mogę postać dłużej przy desce do prasowania bo mi robi się słabo. Wczoraj poszłam z synem na śnieg chciał rzucać się śnieżkami i finał był taki , że po kilku moich skłonach po śnieg zaczął boleć mnie brzuch a potem stał się cały twardy i tak urósł ..położyłam się na godzinę i było lepiej też tak miałaś?
 
A dziewczyny już nie mogę się doczekać kiedy urodzę ❤️ tak już czekam na te maleństwa. Odłożyłam luteinę i prawie w ogóle nie odpoczywam, bo mam tyle energii teraz, że szok:-D brzuch mnie bardzo mało spina. Chyba dzieciaczkom spodobało się w brzuchu u mamy8-) ciekawe jak to będzie....:sorry2:
Moze zechca niedlugo wyjsc. A co lekarz mowi, jesli porod sie nie zacznie niedlugo? Beda wywolywac?
 
Tak 3 muszkieterów i mąż czwarty istny kosmos:) właśnie w tej ciąży jestem taka słaba nawet nie mogę postać dłużej przy desce do prasowania bo mi robi się słabo. Wczoraj poszłam z synem na śnieg chciał rzucać się śnieżkami i finał był taki , że po kilku moich skłonach po śnieg zaczął boleć mnie brzuch a potem stał się cały twardy i tak urósł ..położyłam się na godzinę i było lepiej też tak miałaś?
Ja tak miałam. Nie moglam chodzic z synem na spacery, bo mnie strasznie brzuch bolal i byl twardy. Bralam mnóstwo magnezu zeby jakos funkcjonowac cala ciaze, a i tak malo co robiłam.
 
Tak 3 muszkieterów i mąż czwarty istny kosmos:) właśnie w tej ciąży jestem taka słaba nawet nie mogę postać dłużej przy desce do prasowania bo mi robi się słabo. Wczoraj poszłam z synem na śnieg chciał rzucać się śnieżkami i finał był taki , że po kilku moich skłonach po śnieg zaczął boleć mnie brzuch a potem stał się cały twardy i tak urósł ..położyłam się na godzinę i było lepiej też tak miałaś?
Tak dokładnie, a mąż następne dziecko:D
Również nie mogłam ustać przy desce, więc prasowałam siedząc;) czułam się źle jakoś do 17tc. Czasem się pojawiło jakieś twardnienie, ale to właśnie po jakimś wysiłku. Odpoczynek pomagał. Potem odzyskałam trochę życia. W grudniu już też nie mogłam robić za wiele skłonów żeby bawić się z synami. Bo to już było ponad 30tc;)
 
reklama
Tak dokładnie, a mąż następne dziecko:D
Również nie mogłam ustać przy desce, więc prasowałam siedząc;) czułam się źle jakoś do 17tc. Czasem się pojawiło jakieś twardnienie, ale to właśnie po jakimś wysiłku. Odpoczynek pomagał. Potem odzyskałam trochę życia. W grudniu już też nie mogłam robić za wiele skłonów żeby bawić się z synami. Bo to już było ponad 30tc;)
Czyli będziesz rodzic normalnie nie przez cięcie cesarskie.
 
Do góry