reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
No jeśli nie urodzę do czwartku, bo wtedy mam wizytę to da mi skierowanie do szpitala na poród i podejrzewam, że wywołają8-) a wolałabym tego uniknąć.
Tak czy inaczej niedługo bedziesz witac sie ze swoimi malymi szczesciami :) jestem bardzo ciekawa jak zareaguja wszyscy jak juz urodzisz dwojeczke :D mam nadzieję ze opowiesz najlepsze anegdotki :D
 
dziewczyny - małe szybkie pytanko :) w którym dniu po owu robiłyście testy i wyszły pozytywne przy blizniakach ? bo lekarz przekonany że to wlasnie ten cykl i zalecił mi test juz 9 dnia- a normalnie kazał testować 14
 
reklama
Do góry