reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Możecie polecić jakieś wózki dla bliźniaków. Bo nie mogę się w tym odnaleźć a ceny zwalają z nóg??
Ja mam Tfk twinner twist Duo to jest jeden obok drugiego (bo chciałam mieć dwójkę na oku8-)) i jest dość wąski jak na wózek bliźniaczy. Mieści się w standardowe drzwi. Super się go prowadzi i nawet w auto się mieści :yes: naprawdę polecam:tak: jeździmy nim po drogach i chodnikach i wszędzie się lekko prowadzi.
 
Ostatnia edycja:
Czyli to że czuje córkę w pochwie to nie znaczy od razu że wypada? ! [emoji14]

Hehe, pewnie, że nie :) choć też miałam takie wrażenie :)

Hej. Mam pytanko. W którym tygodniu dowiedzialyście się, ze to będą bliźniaki ? Ostatnio w 8 tyg moja lekarka powiedziała mi, ze chyba widzi dwa po czym stwierdziła, ze to chyba pępowina jest „tak zgięta „.

U mnie w czwartym tyg., dzień po spodziewanej miesiaczce już test pozytywny. Wtedy też gin zobaczyl dwa pecherzyki, ale powiedział mi o jednym bo nie chciał mi robić nadziei... myślał, że się wchlonie. Półtora tygodnia później plamienie. Poleciałam z płaczem i myślą, że poronilam, a tam dwa bijące serduszka :)
 
Możecie polecić jakieś wózki dla bliźniaków. Bo nie mogę się w tym odnaleźć a ceny zwalają z nóg??
Osobiście polecam kupić od razu dobra spacerówke tybu BJCM czy Valco i do tego gondole. Inne ciężkie wózki szybko będą nadawały się do wymiany. Wszystkie moje znajome które.mialy wózek jeden za drugim czy te ciężkie typu Dorian w okolicach roku zmieniały na BJCM lub Valco. No chyba że ktoś mieszka w domku na wsi obok lasu i jest mu wszystko jedno ile waży wózek.
 
reklama
Do góry