reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
@aniaplus , my za cztery dni kończymy 3 miesiąca. Ogólnie jest dobrze, lepiej niż spodziewałam się. Dziewczyny grzeczniutki. Przeszliśmy grypę żołądkowa. Ale udało się bez szpitala. No i na szczęście są zdrowe.
Już fajnie uśmiechają się. Rozkładają rączki. Czekam jak zaczną siebie nawzajem zauważać.
 

Załączniki

  • 20190323_172027.jpg
    20190323_172027.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 121
@aniaplus , my za cztery dni kończymy 3 miesiąca. Ogólnie jest dobrze, lepiej niż spodziewałam się. Dziewczyny grzeczniutki. Przeszliśmy grypę żołądkowa. Ale udało się bez szpitala. No i na szczęście są zdrowe.
Już fajnie uśmiechają się. Rozkładają rączki. Czekam jak zaczną siebie nawzajem zauważać.
Jakie lalunie wystrojone :D ciesze sie ze zdrowe i grzeczne. Niech rosna ladnie gwiazdki :) szybko ten czas leci, zmienily sie bardzo. U nas za 2 dni pol roczku (!)
 
Hej Dziewczyny podglądam Was od czwartku bo wtedy na usg dowiedziałam się że będziemy mieć bliźniaki. Żaden lekarz nie dawał szans na naturalną ciążę a tu niespodzianka, nie dosc że naturalnie to jeszcze blizniaki. Jestem trochę przestraszona czy damy radę. Z jednej strony bardzo się cieszę a z drugiej boję. Dziewczyny czy jest aż tak strasznie jak niektórzy mówią( oczywiście ci co nie mają bliźniaków tak mowia).
 
Hej Dziewczyny podglądam Was od czwartku bo wtedy na usg dowiedziałam się że będziemy mieć bliźniaki. Żaden lekarz nie dawał szans na naturalną ciążę a tu niespodzianka, nie dosc że naturalnie to jeszcze blizniaki. Jestem trochę przestraszona czy damy radę. Z jednej strony bardzo się cieszę a z drugiej boję. Dziewczyny czy jest aż tak strasznie jak niektórzy mówią( oczywiście ci co nie mają bliźniaków tak mowia).
Gratulacje! Nie nastawiaj sie ze bedzie ciezko, bo z tego co tu dziewczyny sie wypowiadaja to Nie jest prawie u zadnej :) u nas jedyny problem to nocki, a tak to jest super :) wiadomo ze duzo zalezy od charakteru, zdrowia dzieci i zaradnosci rodzicow. Ale dacie rade :)
 
Dokarmiam od początku, teraz rozszerzamy diete. Przezylismy pierwsze przeziebienie i dwa zęby. W nocy nadal wstaje kilkanascie razy, ale zyje nadzieja, ze niedlugo sie to zmieni ;)
No właśnie o rozszerzenie mi chodziło. Zęby i przeziębienia u dwóch na raz? W nocy jeszcze cyc?
My już całkiem na mm. W nocy wstają raz czy dwa, i po jedzeniu same w łóżeczku zasypiają
 
reklama
Hej Dziewczyny podglądam Was od czwartku bo wtedy na usg dowiedziałam się że będziemy mieć bliźniaki. Żaden lekarz nie dawał szans na naturalną ciążę a tu niespodzianka, nie dosc że naturalnie to jeszcze blizniaki. Jestem trochę przestraszona czy damy radę. Z jednej strony bardzo się cieszę a z drugiej boję. Dziewczyny czy jest aż tak strasznie jak niektórzy mówią( oczywiście ci co nie mają bliźniaków tak mowia).
Gratuluję! Nie jest tak strasznie. Napewno dacie rady.
 
Do góry