reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

No właśnie o rozszerzenie mi chodziło. Zęby i przeziębienia u dwóch na raz? W nocy jeszcze cyc?
My już całkiem na mm. W nocy wstają raz czy dwa, i po jedzeniu same w łóżeczku zasypiają
Przeziebienie u całej trójki, zęby wyszly u jednego, drugi zabkuje ale jeszcze sie nie przeciely. U nas mm od poczatku 2x dziennie i nadal sie tego trzymamy. Ten ktoremu wyszly ząbki zdecydowanie lepiej juz spi w nocy, budzi sie 3/4 razy a nie 15 jak do tej pory ;) drugi wstaje co 1,5-2h, wiec teraz to juz luksus (wstawali co 15-30minut).
 
reklama
Przeziebienie u całej trójki, zęby wyszly u jednego, drugi zabkuje ale jeszcze sie nie przeciely. U nas mm od poczatku 2x dziennie i nadal sie tego trzymamy. Ten ktoremu wyszly ząbki zdecydowanie lepiej juz spi w nocy, budzi sie 3/4 razy a nie 15 jak do tej pory ;) drugi wstaje co 1,5-2h, wiec teraz to juz luksus (wstawali co 15-30minut).
To kiedy ty śpisz?:confused:
 
No coś w tym jest. Ja też rano normalnie wstaje i nawet już nie potrzebuje drzemki w ciągu dnia.:-) :)

@mama płci męskiej ,jak u was?
U nas dobrze:) w nocy lepiej niż na początku. Dają mi pospać ok 3 godzin jednym ciągiem chociaż raz. Więc jestem wypoczęta:D a tak to jesteśmy po pierwszym szczepieniu i znieśli to dobrze. AhA...i z małą muszę jeździć na kontrolę wagi co 2tyg, bo za mało przybiera. Jest to poniżej ich norm.
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczęta, przenosze się z wątku o in vitro do Was :) ciąża bliźniacza, 12tc Dzis mam usg genetyczne i zastanawiam się czy nie zrobić testu PAPPA, tylko czytałam że w przypadku ciaz mnogich jest nie miarodajny. Robilyscie? :)
 
reklama
Do góry