reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Kochane. Chciałam Was powitać, jestem tu nowa. Wiem ze pozostaje czekać. Ale może ktoś miał podobną sytuację. Dziś 5t3d. (Druga ciąża, mam juz 13 miesięczną córeczkę) byłam pierwszy raz na usg. Chciałam zobaczyć pęcherzyk, a tu niespodzianka. Drugi obok dużego pęcherzyka. Lekarz powiedziała że na pewno to nie krwiak, może być to drugi pęcherzyk. Dowiemy sie za 11 dni czy sie rozwinie, czy sie wchłonie ten mniejszy, narazie skupiła się na większym. Jeden ma 9 mm ten duży, drugi jest o wiele mniejszy w stosunku do pierwszego. Beta z wtorku na dzis wzrosla o 88% wiec tak w normie. Bo bylo 3136 teraz jest 5698
963871
 
Ostatnia edycja:
reklama
Część, jeszcze nie pisałam na tym forum. Też jestem z okolicy :-) z Kobyłki, dziś zapisałam się do UCZKINA w Warszawie bo prowadzą bliźniaki. Mam 31lat, pierwsza ciąża, 7tc, biją dwa serduszka.Mam też trochę problemów ze zdrowiem: wycięta tarczyca, otyłość, astma, alergie, łuszczyca. Tydzień temu krwawiłam to chyba przez krwiak w macicy, jutro mam kolejne USG (dr.Lipa z Wołomina) mam nadzieję że będzie dobrze :-) też jeszcze nie mówilismy rodzinie
Gratuluję. Powodzenia na usg, obyś uslyszala same dobre wiesci, a krawienia sie nie powtorzyly. Duzo zdrowka i spokojnych 7miesięcy :)
 
Kochane. Chciałam Was powitać, jestem tu nowa. Wiem ze pozostaje czekać. Ale może ktoś miał podobną sytuację. Dziś 5t3d. (Druga ciąża, mam juz 13 miesięczną córeczkę) byłam pierwszy raz na usg. Chciałam zobaczyć pęcherzyk, a tu niespodzianka. Drugi obok dużego pęcherzyka. Lekarz powiedziała że na pewno to nie krwiak, może być to drugi pęcherzyk. Dowiemy sie za 11 dni czy sie rozwinie, czy sie wchłonie ten mniejszy, narazie skupiła się na większym. Jeden ma 9 mm ten duży, drugi jest o wiele mniejszy w stosunku do pierwszego. Beta z wtorku na dzis wzrosla o 88% wiec tak w normie. Bo bylo 3136 teraz jest 5698Zobacz załącznik 963871
Część:-) u mnie też jeden pęcherzyk jest mniejszy, tak wyglądały w 6t2d, były już serduszka, a tydzień wcześniej inną lekarz widziała tylko jeden i to bez zarodka, więc chyba mamy podobnie ;)
 

Załączniki

  • IMG_20190414_201458.jpg
    IMG_20190414_201458.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 112
Dziewczyny wiecie jak się martwie :( wczoraj ani dzisiaj nie czułam jeszcze dzieci. Już zjadłam czekoladę położyłam się na lewym boku i nic. Nie wiem co mam robić :(
 
Kochane. Chciałam Was powitać, jestem tu nowa. Wiem ze pozostaje czekać. Ale może ktoś miał podobną sytuację. Dziś 5t3d. (Druga ciąża, mam juz 13 miesięczną córeczkę) byłam pierwszy raz na usg. Chciałam zobaczyć pęcherzyk, a tu niespodzianka. Drugi obok dużego pęcherzyka. Lekarz powiedziała że na pewno to nie krwiak, może być to drugi pęcherzyk. Dowiemy sie za 11 dni czy sie rozwinie, czy sie wchłonie ten mniejszy, narazie skupiła się na większym. Jeden ma 9 mm ten duży, drugi jest o wiele mniejszy w stosunku do pierwszego. Beta z wtorku na dzis wzrosla o 88% wiec tak w normie. Bo bylo 3136 teraz jest 5698Zobacz załącznik 963871

Hej,
U mnie identyczna sytuacja, we wtorek będę już wiedziała wszystko dokładnie, mam nadzieje, ze usłyszę dwa mocno bijące serduszka.
Na pierwszym USG byłam w 5t2d i Doktor potwierdził ciąże, ale nie powiedział mi o tym, że możliwe są bliźniaki. Mimo, ze na USG z tamtego dnia widać drugi mały pęcherzyk. Dokładnie jak u Ciebie.
Na drugim USG byłam 6t4d i powiedzieli mi ze widzą dwa serduszka, ale tylko jedno dało się wyraźnie usłyszeć i pogratulowali nam bliźniaków, ale kazali jeszcze spokojnie do tego podchodzić.
Kolejne USG mam we wtorek. Trzymajcie mocno kciuki [emoji4]
 
reklama
Cześć dziewczyny :) byłam na USG, fasolki ładnie rosną, 2owodniowe, 2 kosmówkowe , krwiak się wchłania więc wszystko wygląda dobrze, kolejne USG już w poradni wielopłodowej za 3 tygodnie, więc pozostaje czekać :) a w święta powiemy rodzinie :D Kupiłam takie 2 duże metalowe puszki w kształcie jajka i wsadziłam tam po parze bucików, przy śniadaniu dam moim rodzicom takie ,,jajka z niespodzianką" :D
 
Do góry