reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Cześć dziewczyny :) byłam na USG, fasolki ładnie rosną, 2owodniowe, 2 kosmówkowe , krwiak się wchłania więc wszystko wygląda dobrze, kolejne USG już w poradni wielopłodowej za 3 tygodnie, więc pozostaje czekać :) a w święta powiemy rodzinie :D Kupiłam takie 2 duże metalowe puszki w kształcie jajka i wsadziłam tam po parze bucików, przy śniadaniu dam moim rodzicom takie ,,jajka z niespodzianką" :D
Fajny pomysl :) super ze wszystko dobrze i ze 2k2o, zawsze to bezpieczniej.

My tez w wielkanoc rok temu wszystkim mowilismy o blizniakach, tylko rodzice wiedzieli troche wcześniej. Szybko zlecialo :)
 
reklama
Dziewczyny, czy w tych pierwszych tygodniach czułyście, ciągnięcie w dole brzucha/kłucie w szyjce/uczucie pełności? Strasznie mnie to niepokoi :( dzisiaj czuje takie jakby ukłucia, zarówno jak leżę, ale także jak zmieniam pozycje. Nie można tego nazwać bólem, a raczej takimi właśnie ukłuciami. Do USG jeszcze 4 dni :(
 
Dziewczyny, czy w tych pierwszych tygodniach czułyście, ciągnięcie w dole brzucha/kłucie w szyjce/uczucie pełności? Strasznie mnie to niepokoi :( dzisiaj czuje takie jakby ukłucia, zarówno jak leżę, ale także jak zmieniam pozycje. Nie można tego nazwać bólem, a raczej takimi właśnie ukłuciami. Do USG jeszcze 4 dni :(
Ja czulam bol podbrzusza ale chyba bardziej jakby jajnikow.
Jesli bardzo Cie to.niepokoi to jedz na ip zrobia Ci usg i sie uspokoisz
 
Dziewczyny, czy w tych pierwszych tygodniach czułyście, ciągnięcie w dole brzucha/kłucie w szyjce/uczucie pełności? Strasznie mnie to niepokoi :( dzisiaj czuje takie jakby ukłucia, zarówno jak leżę, ale także jak zmieniam pozycje. Nie można tego nazwać bólem, a raczej takimi właśnie ukłuciami. Do USG jeszcze 4 dni :(
Ja czuję nawet do dziś. Ukłucia, ciągnięcie i takie bóle jakby miesiączkowe. Najgorsze były bóle więzadłowe że wstawanie z krzesła było problemem
 
Może napiszę tu... A u nas okazało się, że mała nie trawi laktozy i chyba dlatego tak mało przybierała, choć teraz karmiłam ją bebilonem to zaczęła lepiej tyć :tak:
Musimy zmienić mleczko i będziemy obserwować;) Fajnie jak już wiadomo od czego to, bo tak człowiek cały czas myśli...

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Dacie radę. ❤️ Zawsze będzie jakiś niepokój...to ciągnięcia, to brak ruchów. Ale dla własnego spokoju pytać ginekologa o wszystko. Będzie dobrze. Dajcie znać po wizytach.
 
reklama
Do góry