reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja mam za sobą 4 naturalne porody, każdy wywoływane i po 12 godzin leżenia na porodówce, i dlatego z góry chyba zakładają, że tym razem też dam radę naturalnie, a ja mam od początku cukrzycę ciążową i 40 lat i boję się, że nie dam rady. Co innego rodzić jedno, a co innego dwójkę
 
reklama
Ja mam za sobą 4 naturalne porody, każdy wywoływane i po 12 godzin leżenia na porodówce, i dlatego z góry chyba zakładają, że tym razem też dam radę naturalnie, a ja mam od początku cukrzycę ciążową i 40 lat i boję się, że nie dam rady. Co innego rodzić jedno, a co innego dwójkę
 
Ja mam za sobą 4 naturalne porody, każdy wywoływane i po 12 godzin leżenia na porodówce, i dlatego z góry chyba zakładają, że tym razem też dam radę naturalnie, a ja mam od początku cukrzycę ciążową i 40 lat i boję się, że nie dam rady. Co innego rodzić jedno, a co innego dwójkę
To będzie z mieć szóstkę dzieci? Ale super.
Kto będzie? Parka?
 
a jak radzicie sobie z opuchlizną rąk i nóg?w ogóle miewacie takie dolegliwości?ja ostatnio mam ręce i nogi jak z drewna,strasznie mi puchną i nie wiem co z tym fantem zrobić,lekarka jedynie zaleca ograniczenie soli.
 
Będą chłopaki, w sumie 5 chłopaków i jedna córka
Swietna gromadka :) starsze dzieci sa juz troche odchowane?
Pytalas o rozwiązanie ciazy. Duzo zalezy od szpitala gdzie bedziesz rodzic, od tego czy Twoja lekarka tam pracuje i od lekarza, ktory bedzie Cie przyjmowal.
U mnie pierwszy porod wywolywany i skonczyl sie i tak cc, przy blizniakach tez sie balam ze beda komplikacje. Moj lekarz zdecydowal sie na szczęście na cc. Chlopcy byli poowijani pepowinami, jeden dwukrotnie, drugi 3x i nie wiem co by bylo gdyby mieli rodzic sie sn.
U Ciebie ze względu na cukrzyce dzieci szybciej przybieraja? Lekarz zaklada ze beda duze? Mysle ze nawet jesli wlasciwy termin bylby na 22, to te 4 tygodnie wczesniej maluchy spokojnie sobie poradza.
 
Starsze dzieci 18,9,7,4 lata, na temat wagi w sumie nic lekarka nie mówi, ale przy ostatniej ciąży miałam od połowy cukrzycę i rozwiązali SN w 38 tyg. I ważyła 3500, lekarka jest tylko w Poradni, na oddziale jej nie ma. Liczę na to, że jednak będzie cc, mimo, że lekarka wspomina o sn
 
Obligatoryjnie planuje położyć mnie 16 sierpnia na oddział, a prognozuje, że 19-tego zakończą ciążę
 
Obligatoryjnie planuje położyć mnie 16 sierpnia na oddział, a prognozuje, że 19-tego zakończą ciążę
To ze dostaniesz skierowanie, jeszcze nic nie przesadza, bo jak pojdziesz na ip, to dopiero tam zdecyduja czy Cie przyjac, porobia badania, usg i postanowia co dalej.
Moze byc tak ze Cie przyjma, a mogą kazac wrocic po tygodniu. Bedziesz rodzic w duzym miescie? W tym szpitalu co poprzednie porody? Masz rozeznanie, czy czesto robia cc, czy koniecznie cisna na sn?
 
reklama
Do góry