reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dzis bylam dodatkowo prywatnie bo Pan doktor ma urlop w szpitalu, ale wizyta super usg, badanie szyjki, recepra , skierowanie na glukoze i zw wszystko od reki

Heda ty tez u niego prowadzilas ciaze ?
Częściowo tak, u mnie trochę inna bajka bo ja głównie zagranicą. Ale kilka konsultacji miałam właśnie u niego.
 
reklama
Właśnie ja nie zdążyłam, ale to było lepiej tak niż w samochodzie na mrozie :confused:
Ważne, że dobrze się skończyło :)
Ty to jesteś harpagan nie kobieta... poszła się myć i myk pyk i urodziła dzieci[emoji16][emoji6]
A tak poważnie jak tam u was? Jak maluszki? Ogarniasz sama czy masz pomóc? A jak starsze rodzeństwo? Bo chyba masz jeszcze córeczkę jak dobrze pamiętam?
 
O! 4 córeczki! Super!
Jak dajesz rady z noworodkiem i blizniaczkami?
Pierwsze 2 miesiące Sajgon bo byłam sama, kolejne 2 już z mężem ale panny na etapie buntu 2latka a maluszek non stop na rękach. Od tygodnia jest dużo lepiej... mała jest grzeczna a panny przestały aż tak się kłócić o byle klocka. Teraz panny idą do przedszkola więc liczę na to że trochę odpocznę.
 
Ty to jesteś harpagan nie kobieta... poszła się myć i myk pyk i urodziła dzieci[emoji16][emoji6]
A tak poważnie jak tam u was? Jak maluszki? Ogarniasz sama czy masz pomóc? A jak starsze rodzeństwo? Bo chyba masz jeszcze córeczkę jak dobrze pamiętam?
A dobrze. Rosną jak na drożdżach ;)
Tylko nie wiem czemu cały sierpień mieli kaszel i nawet na antybiotyku byli:dry:
Mam, ale dwóch starszych chłopców. Jeden ma 5lat i idzie od jutra do przedszkola, a drugi ma 4.
Tak sama ogarniam całą czwóreczkę. Czasem jest ciężko, ale daję radę. Jedynie jak muszę gdzieś wyjechać to część dzieciaków zostawiam mamie.
 
Cześć dziewczyny. Też jestem w ciazy bliźniaczej. Jednokosmówkowa dwuowodniowa. Wiecie... Zaszlam ze spirala! Po 1 szok bo ze spirala a po 2,że bliźniacza! Szok bo mam dwójkę dzieci juz, córkę 8 i syna 4 lata. Dostałam plamienia 5 dni temu, nie są ciągle raz są raz nie ma. Lekarz przepisal mi luteine i magnez. Troche sie boje bo nie wiem skąd one są..
 
A dobrze. Rosną jak na drożdżach ;)
Tylko nie wiem czemu cały sierpień mieli kaszel i nawet na antybiotyku byli:dry:
Mam, ale dwóch starszych chłopców. Jeden ma 5lat i idzie od jutra do przedszkola, a drugi ma 4.
Tak sama ogarniam całą czwóreczkę. Czasem jest ciężko, ale daję radę. Jedynie jak muszę gdzieś wyjechać to część dzieciaków zostawiam mamie.
No,no podziwiam ogarnąć 4 maluchów. Ja ledwie z 3 daje rade i to 4 mi czasem pomaga. Wpadnij do nas na wątek wielodzietnych właśnie się zamykamy.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Też jestem w ciazy bliźniaczej. Jednokosmówkowa dwuowodniowa. Wiecie... Zaszlam ze spirala! Po 1 szok bo ze spirala a po 2,że bliźniacza! Szok bo mam dwójkę dzieci juz, córkę 8 i syna 4 lata. Dostałam plamienia 5 dni temu, nie są ciągle raz są raz nie ma. Lekarz przepisal mi luteine i magnez. Troche sie boje bo nie wiem skąd one są..
Gratulacje... plamienia czasem się zdarzają i nie koniecznie to coś złego. Często powodem jest krwiak nadkosmówkowy... jeśli nie ma tego dużo i nie są żywo czerwone nie ma co pakować, bedzoe dobrze...
 
Do góry