reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Ciąża bliźniacza

lolak

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
@Heda, @mama płci męskiej podziwiam was. Mój starszy ma 8 lat i czasami tak mi daje popalić że nie mam na niego sił. Dobrze, że już szkola.
Dziewczynki mają 8 m. I zaczynają się bić. Nie wiem jak to dalej będzie.
@agnieszkaaa88 , a dlaczego takie wczesne rozwiązania? Dziurki w sierdziuszku często ściągają się. Lenka, na tym etapie też miała, ale jeszcze w brzuchu. A urodziła się bez

reklama

agnieszkaaa88

Rozwiązania
0
Wody zaczęły mi odchodzić Na usg zaczęły wychodzić lekkie skurcze których ja wogole nie czułam. Myśleli że tabletkami zastopuja skurcze ale się nie udało bo 6h później zaczęłam mieć już bole krzyżowe A po 12h od odejścia pierwszych wód plodowych urodziłam.
@Heda, @mama płci męskiej podziwiam was. Mój starszy ma 8 lat i czasami tak mi daje popalić że nie mam na niego sił. Dobrze, że już szkola.
Dziewczynki mają 8 m. I zaczynają się bić. Nie wiem jak to dalej będzie.
@agnieszkaaa88 , a dlaczego takie wczesne rozwiązania? Dziurki w sierdziuszku często ściągają się. Lenka, na tym etapie też miała, ale jeszcze w brzuchu. A urodziła się bez

Patrish

Rozwiązania
0
właśnie ja brałam te wszystkie wspomagające produkty ********** coś z humanu leki homeopatyxzne słód jęczmieny itp itd A potem okazało się, z lepiej tego nie brać początkowo tylko po stabilizacji bo jak się to od tego zacznie to potem to nic nie daje
sprobuj zwykla herbate Bocianek dla karmiacyh mam kupisz w aptece-Ja kupowalam w Gemini to naturalne ziola

Patrish

Rozwiązania
0
Dziewczyny u mnie szyjka 17 mm biorę luteinę ale i tak sie skraca dostałam skierowanie do szpitala :crazy:na patologie jutro maja mnie przyjąć na „klinicznej”

Patrish

Rozwiązania
0
25 tc idę odprowadzić synka do przedszkola i dzwonię na izbę czy jest wolne łóżko dla mnie

lolak

Rozwiązania
0
Wody zaczęły mi odchodzić Na usg zaczęły wychodzić lekkie skurcze których ja wogole nie czułam. Myśleli że tabletkami zastopuja skurcze ale się nie udało bo 6h później zaczęłam mieć już bole krzyżowe A po 12h od odejścia pierwszych wód plodowych urodziłam.
Witam. Co u was? Jak dzieciaczki?

Patrish

Rozwiązania
0
Hej ja nadal czekam na miejsce w szpitalu na patologii ciąży , leżę w domu biorę luteinę nospe i magnez naczytałam się wczoraj o skrajnych wczesniakach bozia mam nadzieje ze to mnie nie czeka

reklama

mama płci męskiej

Rozwiązania
0
Hej ja nadal czekam na miejsce w szpitalu na patologii ciąży , leżę w domu biorę luteinę nospe i magnez naczytałam się wczoraj o skrajnych wczesniakach bozia mam nadzieje ze to mnie nie czeka
Może na Zaspe się zgłoś...,bo naprawdę ta szyjka krótka. :(
A z resztą z doswiadczenia wiem, że jak dzwonisz to zawsze mówią, że nie ma miejsca...Ja za pierwszym razem posluchalam, ale za drugim jechałam i mnie przyjeli. Nie dzwoniłam jak mówili tylko pojechałam i czekałam chyba kilka godzin ale mnie przyjęli.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry