reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziś miałam wizytę w poradni i mam problem bo dzieci są wielkie :-\ 29tc6d i mają 1.642 i 1.623 przez to organizm nie wyrabia i dlatego mam ciśnienie 150/100, dostałam większe dawki leku na ciśnienie, pobrali mi krew i jak za tydzień się stawie na kontroli i wyjdzie że wątroba czy inne narządy też już nie dają rady to mnie położą do szpitala :-( tylko nie wiem czy już mi je wyjmą czy jeszcze podtrzymają. Brzuch mam już wielki, przytyłam tylko 7kg ale startowałam z wagi 96kg.
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i maluchy zdrowe :) w szpitalu będą mogli lepiej kontrolować sytuację
 
reklama
Ja w pierwszej ciazy tez mialam maly brzuszek, synek urodzil sie w waga 2.700 w 39 TC, praktycznie musialam stanac bokiem aby bylo go widac :p z tylu lub jak ktos patrzal to nie przypuszczal ze jestem w ciazy
 
Część :-) ja ma 2kosmówkową, 2owodniową, ale do poradni do której chodzę to większość dziewczyn ma 1k, 1o. Podstawa to dobry lekarz, dziewczyny z 1kosmowkowa częściej mają wizyty , nawet co 2tygodnie
 
Cześć. Dziękuję za odpowiedź... jestem w 9 tyg ciąży.. 1k1o choc wierzę jeszcze ze może ujawni się druga Owodnia... jezdze do kliniki gameta w Gdyni wiec mam nadzieje ze lekarz bedzie dobry. Może ktoś jest z pomorskiego i może polecić jakiegoś dobrego lekarza do prowadzenia CIAZY? A w którym tyg ciazy jesteś ? Jak narazie wszystko dobrze się układa?
 
Masz fb? Na fb jest grupa i tam na pewno znsjdzisszneiecje osób z ciąża 1k1o i być może ktoś poleci dobrego lekarza:)
Cześć. Dziękuję za odpowiedź... jestem w 9 tyg ciąży.. 1k1o choc wierzę jeszcze ze może ujawni się druga Owodnia... jezdze do kliniki gameta w Gdyni wiec mam nadzieje ze lekarz bedzie dobry. Może ktoś jest z pomorskiego i może polecić jakiegoś dobrego lekarza do prowadzenia CIAZY? A w którym tyg ciazy jesteś ? Jak narazie wszystko dobrze się układa?
 
.
Screenshot_20191006-091337_Facebook.jpeg
 
reklama
Do góry