reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

W którym tygodniu i ile dzieciaczki ważyły? To prawda że druga sztuka nie boli tak samo jak pierwsza?[emoji4] opiszesz troszke jak wyglądał poród?
Urodziłam w 36t6d. Oboje byli główkowo ustawieni. Chłopczyk miał 2660g a dziewczynka 2640g. Urodzenie drugiego boli tak samo jak pierwszego. On był pierwszy, a po 40min urodziła się dziewczynka, ale zdążyła się obrócić i wyszła na świat pupą ;)
Nie wiem jak to w szpitalu się odbywa, bo moje bliźniaki przyszly na świat w domu.
 
reklama
No i jestem rozpakowana :-) wczoraj 35+1dzIeń o 19.30odeszły mi wody a już o 22.30 na świecie pojawiła się Julka 2.7kg i Iza 2.1kg obie dostały po 10punktów. Teraz męczę się po cesarce, boli jak jasna cholera! Tatuś chodzi je karmić i przewijać prowadza mnie do łazienki. Wykupiliśmy prywatny pokój i jest ze mną cały czas :-*
 
No i jestem rozpakowana :-) wczoraj 35+1dzIeń o 19.30odeszły mi wody a już o 22.30 na świecie pojawiła się Julka 2.7kg i Iza 2.1kg obie dostały po 10punktów. Teraz męczę się po cesarce, boli jak jasna cholera! Tatuś chodzi je karmić i przewijać prowadza mnie do łazienki. Wykupiliśmy prywatny pokój i jest ze mną cały czas :-*
Gratulacje! Wszystkiego najlepszego dla dziewczynek i duzo sil dla Ciebie!
 
No i jestem rozpakowana :-) wczoraj 35+1dzIeń o 19.30odeszły mi wody a już o 22.30 na świecie pojawiła się Julka 2.7kg i Iza 2.1kg obie dostały po 10punktów. Teraz męczę się po cesarce, boli jak jasna cholera! Tatuś chodzi je karmić i przewijać prowadza mnie do łazienki. Wykupiliśmy prywatny pokój i jest ze mną cały czas :-*

Gratulacje!
 
No i jestem rozpakowana :-) wczoraj 35+1dzIeń o 19.30odeszły mi wody a już o 22.30 na świecie pojawiła się Julka 2.7kg i Iza 2.1kg obie dostały po 10punktów. Teraz męczę się po cesarce, boli jak jasna cholera! Tatuś chodzi je karmić i przewijać prowadza mnie do łazienki. Wykupiliśmy prywatny pokój i jest ze mną cały czas :-*
Gratulacje i wspieram duchowo :) w którym w końcu szpitalu rodzilas?:)
 
No i jestem rozpakowana :-) wczoraj 35+1dzIeń o 19.30odeszły mi wody a już o 22.30 na świecie pojawiła się Julka 2.7kg i Iza 2.1kg obie dostały po 10punktów. Teraz męczę się po cesarce, boli jak jasna cholera! Tatuś chodzi je karmić i przewijać prowadza mnie do łazienki. Wykupiliśmy prywatny pokój i jest ze mną cały czas :-*
Gratulacji!!wagą jak u moich była. Czy przynoszą ich już tobie?
 
No i jestem rozpakowana :-) wczoraj 35+1dzIeń o 19.30odeszły mi wody a już o 22.30 na świecie pojawiła się Julka 2.7kg i Iza 2.1kg obie dostały po 10punktów. Teraz męczę się po cesarce, boli jak jasna cholera! Tatuś chodzi je karmić i przewijać prowadza mnie do łazienki. Wykupiliśmy prywatny pokój i jest ze mną cały czas :-*
Gratuluję!!!
 
Gratulacji!!wagą jak u moich była. Czy przynoszą ich już tobie?
Rodziłam w Wołominie, mega super personel. Wszystkie położne i pielęgniarki są miłe i ciągle zaglądają, pomagają. Po porodzie wykupiliśmy salę rodzinną 150zł/doba i tatuś jest ze mną cały czas, on przewija, karmi , ja bym nie dała rady :-) wcześniaki mimo 10punktów trafiły na OIOM i tam pierwszego dnia tatuś chodził karmić i przewijać, podszkoli go ;) a wieczorem przywozili nam je dwa razy i próbowaliśmy przystawiania, lizneły trochę siary, dziś po południu dostaliśmy tą większą na stałe do pokoju, mniejsza jeszcze została na OIOMIE bo mocno się wyziębia. Dostajemy takie specjalne mleczko dla wcześniaków w jednorazowych buteleczkach i mamy karmić co 3h. Dziś uruchomiłam też laktator i ściągam siarę, każde parę kropel się liczy :-)
 
A i potwierdzam ciekawostkę że mają charaktery takie jak miały w brzuchu :-D ta większą której prawie nie czułam i nie byłam pewna czy z nią wszystko Ok jest spokojna, wcale nie płacze, nawet nie chce jeść tylko by spała, a ta która ciągle się kręciła i mnie wypychała z każdej strony mimo że mała to ciągle się kręci, drze że jest głodna i ssie jak odkurzacz :-)
 
reklama
No i jestem rozpakowana :-) wczoraj 35+1dzIeń o 19.30odeszły mi wody a już o 22.30 na świecie pojawiła się Julka 2.7kg i Iza 2.1kg obie dostały po 10punktów. Teraz męczę się po cesarce, boli jak jasna cholera! Tatuś chodzi je karmić i przewijać prowadza mnie do łazienki. Wykupiliśmy prywatny pokój i jest ze mną cały czas :-*
Gratulacje
Urodziłam w 36t6d. Oboje byli główkowo ustawieni. Chłopczyk miał 2660g a dziewczynka 2640g. Urodzenie drugiego boli tak samo jak pierwszego. On był pierwszy, a po 40min urodziła się dziewczynka, ale zdążyła się obrócić i wyszła na świat pupą ;)
Nie wiem jak to w szpitalu się odbywa, bo moje bliźniaki przyszly na świat w domu.
W którym tygodniu i ile dzieciaczki ważyły? To prawda że druga sztuka nie boli tak samo jak pierwsza?[emoji4] opiszesz troszke jak wyglądał poród?
Ja rodzilam SN i u mnie drugie wyszło bez bólu. Ale u mnie różnica między dziewczynami 3minuty. Mi poród zacząć się w szpitalu ok 20 pierwsze skurcze po 22 porodowka a po 2 panny były na świecie. Między 1 a drugim dzieckiem szybkie usg. Może właśnie fakt że tak szybko jedno po drugim się urodziło sprawił że bez bólu, albo to że 2 dziecko rodzilam bez skurczy. Położna kazała porostu przeć by 2 panna nie zdążyła fiknąć koziołka...
 
Do góry