reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
U mnie też przypuszczenia z pierwszych prenatalnych się sprawdziły, w każdym bądź razie na drugich już nie było wątpliwości ze jest siusiaczek i wargi sromowe u drugiego malucha :)
 
To bardzo szybko dowiedziałyście się 😍
Może i nam lekarz zechce coś powiedzieć 😊
Dziękuję za odpowiedzi. Strasznie się stresuję kolejną wizytą, a tu jeszcze do 10 stycznia trzeba czekać 😩
A miałyście częściej wizyty ze względu na ciążę bliźniaczą? Ja między pierwszą a druga wizytą 3 tygodnie, a teraz święta i urlop biorą to 4 tyg.
 
Ja również żyłam od wizyty do wizyty😁 świetnie Cię rozumiem😊 najgorsze były 4 tygodniowe odstępy między wizytami....
Dobrze, że nie jestem sama :( ja ciągle boję się, że coś będzie nie tak.. Często słyszy się, że z bliźniąt zostaje jeden maluch :( Dobrze, że są te święta to może jakoś szybciej zleci..
A Twoje maluszki już na świecie? 😊
Tak z czystej ciekawości, bo dla mnie za wcześnie, ale nie mogę się powstrzymać 🤷‍♀️ Jaki wózek wybrałaś? 😊
 
Dobrze, że nie jestem sama :( ja ciągle boję się, że coś będzie nie tak.. Często słyszy się, że z bliźniąt zostaje jeden maluch :( Dobrze, że są te święta to może jakoś szybciej zleci..
A Twoje maluszki już na świecie? 😊
Tak z czystej ciekawości, bo dla mnie za wcześnie, ale nie mogę się powstrzymać 🤷‍♀️ Jaki wózek wybrałaś? 😊
Tak moje już na świecie😍 mają już rok💞 ale na pierwszej wizycie był tylko jeden pęcherzyk a drugi był lekko schowany za nim.. lekarka uprzedziła że ten drugi może się nie rozwinąć... Ale na kolejnej wizycie po tygodniu biły dwa serduszka💓💓 trzeba przetrwać ciążę ... Ja się bałam że nie donoszę że utodze bardzo wcześnie... A okazało się że moim maluchom wogole na świat się nie spieszyło😁 cesarka ustalona na 36+5 ze względu na wielkość dzieci😊 żadnych skurczy odejścia wód nic... Więc te nasze lęki czasami zupełnie się nie sprawdzają😊
 
Tak moje już na świecie😍 mają już rok💞 ale na pierwszej wizycie był tylko jeden pęcherzyk a drugi był lekko schowany za nim.. lekarka uprzedziła że ten drugi może się nie rozwinąć... Ale na kolejnej wizycie po tygodniu biły dwa serduszka💓💓 trzeba przetrwać ciążę ... Ja się bałam że nie donoszę że utodze bardzo wcześnie... A okazało się że moim maluchom wogole na świat się nie spieszyło😁 cesarka ustalona na 36+5 ze względu na wielkość dzieci😊 żadnych skurczy odejścia wód nic... Więc te nasze lęki czasami zupełnie się nie sprawdzają😊
Wczesnego porodu to ja tym bardziej mam się czego obawiać.. Synka urodziłam w 34 tygodniu :( Tylko byłam sporo młodsza i nie było takiej ' mocy' internetu, lekarz mówił mi, że szyjka się skraca, ale nic z tym nie robił, a teraz wiem, że to był błąd.. A po ustalonej cesarce dzieci były normalnie na sali z Tobą czy inkubatory?
 
Wczesnego porodu to ja tym bardziej mam się czego obawiać.. Synka urodziłam w 34 tygodniu :( Tylko byłam sporo młodsza i nie było takiej ' mocy' internetu, lekarz mówił mi, że szyjka się skraca, ale nic z tym nie robił, a teraz wiem, że to był błąd.. A po ustalonej cesarce dzieci były normalnie na sali z Tobą czy inkubatory?
Najpierw mąż kangurowal 2h a potem wszyscy razem💓💓💓 ani na chwilę nie byli w inkubatorze😊
 
reklama
Do góry