reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, byłam wczoraj na usg - 21+6 i będę mieć 2 chłopców :) liczyłam na jedną dziewczynkę ale cóż ...
ale nie o to chodzi
Okazało się, że jeden ma płyn w osierdziu ok 2 mm wiec lekarz mówi zeby na razie spokojnie do tego podejść ale ja już się boje :( miałyście z tym styczność może?

reklama

kat_anna

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć! Ja również w ciąży bliźniaczej 21+6. Mam do Was pytanie, jak Wasze szyjki w ciąży z bliżniakami? Boję się, ze moja nie da rady :(

kat_anna

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Tak, 2x200mg. Moja tez 4cm, ale jest lejek od wewnatrz. W poniedzialek mam konsultacje, zobaczymy czy nie zaloza pessaru. Od tyg czuje ucisk na pecherz, a od paru dni boli mnie spojenie łonowe (chyba). W pierwszej ciąży, pojedynczej, nic takiego nie odczuwałam. Nie wiem co mam uznać za normę, w ciąży bliźniaczej wszystko jest wieksze i ciezsze.

Karolina1609

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Tak, 2x200mg. Moja tez 4cm, ale jest lejek od wewnatrz. W poniedzialek mam konsultacje, zobaczymy czy nie zaloza pessaru. Od tyg czuje ucisk na pecherz, a od paru dni boli mnie spojenie łonowe (chyba). W pierwszej ciąży, pojedynczej, nic takiego nie odczuwałam. Nie wiem co mam uznać za normę, w ciąży bliźniaczej wszystko jest wieksze i ciezsze.
Niestety nie wiem jak to jest w przypadku lejka, musisz skontaktować się z jakims dobrym ginekologiem

Do góry