reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

A i fajne w nim jest to że rama się zsuwa do wózka pojedynczego z wąskim koszem z boku :-) i ma się wtedy prawie zwykły wózek :-) to przydatne jak trzeba z jednym dzieckiem pojechać np do lekarza
 
reklama
IMG_6641.JPG
IMG_6413.JPG


Też jestem zadowolona z tego że można zmienić ho w pojedynczy wózek.

Podoba mi się również to że można siedziska spacerówki montować w każdą stronę.
 
Ja też mam bugaboo i jestem w nim zakochana:) my użytkujemy już 15 miesięcy. Gondoli tak jak dwaserduszka też używaliśmy jako przenośnych łóżeczek. Jak dziewczyny były malutkie to w nich też znosiliśmy je jak wychodziliśmy na spacer. Fajne są też przedłużane budki, nie trzeba wózka okręcać i jechać tyłem jak dzieciaczkom świeci słońce, do tego chronią przed wiatrem. Już dawno przesiedliśmy się na spacerówkę i też jest wygodna. Moje dziewczyny drzemkę w dzień mają tylko w wózku w łóżeczku nie mogą zasnąć albo śpią krótko, a w wózku to nawet do dwóch godzin;) Super też jest to, że wszystko idzie w nim rozłożyć i wyprać jak się zabrudzi. Mimo, że dziewczyny ważą już po 10kg nadal idzie go prowadzić jedną ręką, do tego jest bardzo zwrotny.
 
Hej. To bardzo wczesna ciąża. Wg gin wszystko ok. Jestem po cp w styczniu 2019
Oglądam foto i czy tam nie ma 2 pęcherzyków? Czy wyobraźnia szaleje.

Kolejna wizyta 25.02
USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1581103888760~2.jpeg



Już wszystko wiem. 1 jest. Hi tylko taki obraz.
 
Ostatnia edycja:
Ja też mam bugaboo i jestem w nim zakochana:) my użytkujemy już 15 miesięcy. Gondoli tak jak dwaserduszka też używaliśmy jako przenośnych łóżeczek. Jak dziewczyny były malutkie to w nich też znosiliśmy je jak wychodziliśmy na spacer. Fajne są też przedłużane budki, nie trzeba wózka okręcać i jechać tyłem jak dzieciaczkom świeci słońce, do tego chronią przed wiatrem. Już dawno przesiedliśmy się na spacerówkę i też jest wygodna. Moje dziewczyny drzemkę w dzień mają tylko w wózku w łóżeczku nie mogą zasnąć albo śpią krótko, a w wózku to nawet do dwóch godzin;) Super też jest to, że wszystko idzie w nim rozłożyć i wyprać jak się zabrudzi. Mimo, że dziewczyny ważą już po 10kg nadal idzie go prowadzić jedną ręką, do tego jest bardzo zwrotny.

przepraszam
wiem że nie od tego jest to forum powiedz mi proszę
Hej. To bardzo wczesna ciąża. Wg gin wszystko ok. Jestem po cp w styczniu 2019
Oglądam foto i czy tam nie ma 2 pęcherzyków? Czy wyobraźnia szaleje.

Kolejna wizyta 25.02Zobacz załącznik 1077710
Strasznie słabe to USG :-\ nie wyraźne i bardzo oddalone. U mnie tak to wyglądało w 6tygodniu
 

Załączniki

  • IMG_20190414_201458.jpg
    IMG_20190414_201458.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 123
Przepraszam górna część załączyła się przypadkiem ^_^ miałam spytać Mm27 jak prać tekstylia z wózka, ale dogadałem się w prywatnej wiadomości :-) a to było wysłane przypadkiem
 
reklama
Do góry