reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
I ja :) 28+1. Ja z nakazem leżenia i też mam dość 😂

Czemu z nakazem leżenia?ja to mam całą ciążę prowadzić spoczynkowy tryb życia ale żeby to się tak dalo :) aczkolwiek dużo poleguje bo juz za duży ciężarek. Mi to już wszystko doskwiera a wiadomo chciałoby się wytrwać jak najdłużej:oo2:
 
Czemu z nakazem leżenia?ja to mam całą ciążę prowadzić spoczynkowy tryb życia ale żeby to się tak dalo :) aczkolwiek dużo poleguje bo juz za duży ciężarek. Mi to już wszystko doskwiera a wiadomo chciałoby się wytrwać jak najdłużej:oo2:
Mam bardzo krótką szyjkę i założony pesar. Kwestia czasu kiedy położą mnie w szpitalu. My ściągnęliśmy teściową, potem przyjedzie mama i naprawdę już tylko leżę teraz. Babcia zajmuje się wszystkim, włącznie ze starszakiem :) Wcześniej też miałam się oszczędzać i dawaliśmy radę sami, ale teraz nie ma mowy.
 
Mam bardzo krótką szyjkę i założony pesar. Kwestia czasu kiedy położą mnie w szpitalu. My ściągnęliśmy teściową, potem przyjedzie mama i naprawdę już tylko leżę teraz. Babcia zajmuje się wszystkim, włącznie ze starszakiem :) Wcześniej też miałam się oszczędzać i dawaliśmy radę sami, ale teraz nie ma mowy.


Nie no to pewnie, wszystko dla dobra dzieci, byle wytrzymać jak najdłużej :) u mnie ok z szyjka było ale staram się oszczędzać, coraz większy ciężar. Ja mam w 32 tc isc na oddział i albo mnie jeszcze wypuszcza albo juz do rozwiązania
 
Spojenie mnie mocno boli, dlatego narzekam. Poza tym jak tylko poodkurzam czy np postoje 30 minut robiąc obiad to brzuch mi twardnieje. Wolę nie ryzykować, staram się jak najwięcej leżeć

No to nie szalej za bardzo z domowymi obowiązkami dla swojego i maluszkow dobra :) im więcej się leży to tez zastane mięśnie, ja się czasem rozbujac nie mogę
 
reklama
Jajka dziś się dowiedziałam że pojawiło się jeszcze drugie...
No i jestem kompletnie zielona w temacie.

Pamiecie może jak to u was było na początku? Czyli w 7 tyg. Czy była duża różnica między bliźniakami?
U mnie jest to 6+3 i 7+2 lekarka napisała że jest duża dysproporcja, u obydwu bije serce.
IMG_20200229_123337.jpeg
 
Do góry