reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Tez miałam pewne obawy co do tych kubełkowych siedzeń, że za małe, ale jedna z forumowiczek mi wytlumaczyla, pokazała i poprosty moje dzieci pojezdza az sie nie beda mieścić czy to bedzie jak będą miały 2 latka czy 3 latka. A potem kupimy Tfk lub valco snapa ale z pompowanymi kołami.
Też biorę pod uwagę Dorjana Quick Twin, ale są jka narazie dwa ogloszenia na olx a nie wiem czy 3mce beda tam wisiały a za to bugaboo jest chyba z 15 ogloszen i kazdego dnia sie pojawiaja nowe.
 
reklama
Też biorę pod uwagę Dorjana Quick Twin, ale są jka narazie dwa ogloszenia na olx a nie wiem czy 3mce beda tam wisiały a za to bugaboo jest chyba z 15 ogloszen i kazdego dnia sie pojawiaja nowe.
No też brałam go pod uwagę bo spełnia nasze kryteria tylko w nim chyba foteliki są wpinane jeden z przodu drugi z tyłu co mi nie bardzo pasuje aczkolwiek jest to dla mnie opcja raczej dodatkowa stwierdziłam więc nawet spoko. Tylko jakoś tak sam wygląd do mnie nie przemawia nie wiem.. Kobiecie ciężko dogodzić a najgorzej jak sobie coś ubzdura. Napeebo przed zakupem chciałabym zobaczyć oba wózki na żywo i porównać. Co do bugabo ogłoszeń jest sporo ale te wózki w miarę przystępnej cenie i stanie znikają jak ciepłe bułki a zostają te droższe.. Ja narazie się rozglądam ale chciałabym kupić później i znając życie będę szukać na cito i przepłacę heh
 
No też brałam go pod uwagę bo spełnia nasze kryteria tylko w nim chyba foteliki są wpinane jeden z przodu drugi z tyłu co mi nie bardzo pasuje aczkolwiek jest to dla mnie opcja raczej dodatkowa stwierdziłam więc nawet spoko. Tylko jakoś tak sam wygląd do mnie nie przemawia nie wiem.. Kobiecie ciężko dogodzić a najgorzej jak sobie coś ubzdura. Napeebo przed zakupem chciałabym zobaczyć oba wózki na żywo i porównać. Co do bugabo ogłoszeń jest sporo ale te wózki w miarę przystępnej cenie i stanie znikają jak ciepłe bułki a zostają te droższe.. Ja narazie się rozglądam ale chciałabym kupić później i znając życie będę szukać na cito i przepłacę heh
Mi się podoba tylko ten, mam go na uwadze tylko dlatego, że jak nie będzie w przystępnej cenie bugaboo to biorę tego, ale pewnie i tak się skuszę na bugaboo 😜
 

Załączniki

  • Screenshot_20200821_210208_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20200821_210208_com.android.gallery3d.jpg
    219,7 KB · Wyświetleń: 94
Wszystkim przyszłym mamom bliźniaków gratuluję! A tym , które.maja już dzieci po tej stronie brzuszka życzę duzoo cierpliwości. ;)

Wpadam, z małym ogłoszeniem:
Odsprzedam bebbeto 42 jako wózek 2w1 dodatkowo mam foteliki maxi cosi City
Mogę sprzedac razem lub osobno.

Mam też dwa krzesełka kapielowe, gdyby któraś mama potrzebowala ;)

Pozdrawiam z moimi 15 miesiecznymi cudami ;)
 
U Nas 19+1. Czy Wam tez brzuch się tak stawia ? Strasznie się boje ze cos z tego wyniknie niedobrego. Luteinę mamy juz 2 razy dziennie magnez 3x. Szyjka badana co każda wizytę tydzien temu była długa i wszystko Ok ale im chłopcy są więksi tym mam wrażenie ze spinanie jest intensywniejsze
 
U Nas 19+1. Czy Wam tez brzuch się tak stawia ? Strasznie się boje ze cos z tego wyniknie niedobrego. Luteinę mamy juz 2 razy dziennie magnez 3x. Szyjka badana co każda wizytę tydzien temu była długa i wszystko Ok ale im chłopcy są więksi tym mam wrażenie ze spinanie jest intensywniejsze
A mówiłaś lekarzowi, że Ci sie stawia? Moze on dokładniej wytłumaczy kiedy stawianie staje się niebezpieczne. Ja biorę luteinę od 7tyg ciąży 2x dziennie i magneB6 tez 3x dziennie, szyjkę mam długą, macica bardzo wysoko, miękka a nie stawia mi się i jest wszystko w porządku. Teraz 24+6.
 
A mówiłaś lekarzowi, że Ci sie stawia? Moze on dokładniej wytłumaczy kiedy stawianie staje się niebezpieczne. Ja biorę luteinę od 7tyg ciąży 2x dziennie i magneB6 tez 3x dziennie, szyjkę mam długą, macica bardzo wysoko, miękka a nie stawia mi się i jest wszystko w porządku. Teraz 24+6.

Tak mówiłam, początkowo dał luteinę na noc a na kolejnej dołożył druga na dzień. Niby w pierwszej ciąży stawiał się od 24 tygodnia tutaj dużo wcześniej ... szyjka się skracała ale syn donoszony. Teraz jednak jest dwóch i trochę panikuje
 
reklama
Tak mówiłam, początkowo dał luteinę na noc a na kolejnej dołożył druga na dzień. Niby w pierwszej ciąży stawiał się od 24 tygodnia tutaj dużo wcześniej ... szyjka się skracała ale syn donoszony. Teraz jednak jest dwóch i trochę panikuje
Stres Ci nie pomoże. Choc i tak mimowolnie to siedzi w głowie. Trzeba być dobrej myśli i się oszczędzać.
 
Do góry