reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej dziewczyny czy któraś może była w 6 tyg (5+0)na usg i było już coś widać?
U mnie na razie lekarz stwierdził slabowidoczny pęcherzyk ciążowy prawdopodobnie ciąża bliźniacza.
Mam się pojawić za 2 tyg.
U mnie było tak samo 😊 Później z tygodnia na tydzień było coraz więcej widać. Dziś mam 2 kluski 7 tygodniowe 😍
 
Hej dziewczyny czy któraś może była w 6 tyg (5+0)na usg i było już coś widać?
U mnie na razie lekarz stwierdził slabowidoczny pęcherzyk ciążowy prawdopodobnie ciąża bliźniacza.
Mam się pojawić za 2 tyg.
U mnie tak to wyglądało w 6+1 ale na bardzo dobrym sprzęcie ;) kilka dni wcześniej na zwykłym lekarz coś widział ale sam nie był pewny :-) Julka i Iza mają prawie 11 miesięcy 😜😁 IMG_20190414_201458.jpgSAVE_20200726_194853.jpg
 
Witam Was🙋🏼‍♀️ Chciałabym być już tak daleko jak Wy😍
U mnie 12tc, w przyszłym tygodniu badania prenatalne. Czy robiliscie test pappa w ciąży bliźniaczej? Jak wynik ma się do statystyk?
Może macie jakieś wskazówki aby nie zwariować?🙈
U mnie 6+0 był jeden pęcherzyk, za dwa tygodnie wyszło, ze są dwa 😊
U mnie w 7 tyg. Jeden potem w 11 wyszło dopiero że dwa są 😃
 
reklama
Ja mam termin cc na 23.XI to jest początek 38tyg. Dwujajowe, dwukosmówkowe. Jak się czujesz? To jest Twoja pierwsza ciąża?
Z tego co piszesz wnioskuje ze u Ciebie ciąża przebiega bez komplikacji - super!
U mnie niestety od 20tc same komplikacje... skracajaca się szyjka i skurcze. Od 23tc mam założony pessar i leżę. Byłam w szpitalu gdzie leżałam 8 tyg. Aktualnie jestem w domu ale siedzę na tykającej bombie - nie mam na razie terminu cesarki - jak uda mi się wytrzymać do 37tc (aktualnie jestem w 33tc skończonym) to w połowie listopada mam mieć cesarkę. Jest to moja pierwsza ciąża, dwukosmowkowa, dwoowodniowa. 2 dziewczynki w brzuchu 😊Niestety nie czuje się najlepiej, wszytsko mnie boli, podbrzusze, więzadła a z racji tego ze jedna jest ułożona bardzo nisko to jak tylko wstaje to czuje straszne napieranie w dół 😢 mam nadzieje ze Ty się lepiej czujesz!
 
Do góry