reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hejka a ja właśnie dzisiaj miałam pisać. Od soboty jestem w szpitalu a cesarkę mam dopiero teraz w czwartek. W sumie dopiero dzisiaj się dowiedziałam bo była Pani ordynator. Moje dziewczyny w sobotę miały 2700 😊 zobaczymy ile im się przybierze do czwartku i czy waga się sprawdzi. No na obsługę na oddziel położniczym na tą chwilę naprawdę nie mogę narzekać 😊 zobaczę jak na porodówce i czy będą pomocne jak już będą dziewczynki 😉
Super, że znasz wagę, ja od czasu ostatniego prenatalnego z września kiedy wazyly okolo 1350g nie znam wagi, bo są tak poplątane, że nie wiadomo, która noga czyja. Może jak znajdę się w szpitalu w środę to będą umieli je zwazyc. Ale juz tak mi doskwiera ten brzuchol, opadł trochę na dół, jak siedzę to trzymam go opartyna udach 😃
 
No to nwarjaciki z tych waszych maluszkow, że takie pozy hehe 😉
No mi brzuszek też przeszkadza jak siedzę, nogi szeroko jak do badania to wtedy chwilę wysiedzę 😋
 
No to nwarjaciki z tych waszych maluszkow, że takie pozy hehe 😉
No mi brzuszek też przeszkadza jak siedzę, nogi szeroko jak do badania to wtedy chwilę wysiedzę 😋
Ja tez pokarmu w ogóle nie widzę żeby coś ciekło, nawet siara się nie pojawiła, smaruje tą maścią Maltan zeby je troche zahartowac ale nic się nie dzieje. Pije wywar z łuski kakaowej co drugi dzień, kupilam sobie saszetki Humana Piulatte do szpitala i zobaczymy, mam nadzieję ze będzie nawał.
 
A co daje ta maść? Ja nie stosuje nic kompletnie no i nic nie pije🤔
On nawilża skutki, zapobiega stanom zapalnym, stosuje się go przy podrażnieniach. Przy pierwszej córce piłam ********** ale jego 2 saszetki trzeba na dobę a tej humany jedna i poleciła mi ją położna z naszego szpitala, no zobaczymy jak działa, oprócz tego od 13 tyg przyjmuje Prenatal Duo i on jest do końca karmienia piersią.
 
On nawilża skutki, zapobiega stanom zapalnym, stosuje się go przy podrażnieniach. Przy pierwszej córce piłam ********** ale jego 2 saszetki trzeba na dobę a tej humany jedna i poleciła mi ją położna z naszego szpitala, no zobaczymy jak działa, oprócz tego od 13 tyg przyjmuje Prenatal Duo i on jest do końca karmienia piersią.
Fem...iker, lokowanie produktu
 
reklama
Hej, jestem w szpitalu od rana. Miałam KTG jest wszystko ok. Z USG Gaja waży 2750 a Adaś 2620. Zobaczymy czy się sprawdzi. Mam mieć jutro cesarkę o 8.15, mąż ma przyjść tez na tą godzinę z ciuchami na przebranie i zanim mnie przygotują to jemu zrobią wymaz i będzie mógł kangurować przez 2h. Miałam wymaz, wynik negatywny.
 
Do góry