reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny co tu taka cisza?
Czy ktoras z Was jest jak ja w 30tc? Mam pytanko o wagę dzieci w sensie czy macie różnicę w ich wadze bo ja mam 19% i martwię się po tej wizycie od czwartku..
 
reklama
Dziewczyny co tu taka cisza?
Czy ktoras z Was jest jak ja w 30tc? Mam pytanko o wagę dzieci w sensie czy macie różnicę w ich wadze bo ja mam 19% i martwię się po tej wizycie od czwartku..
Co prawda ja już nie jestem w ciąży ale w 31tc jak urodzilam to dziewczyny miały 1360g i 1250g. A na usg kilka dni wcześniej było po ok 1500g u obydwu. Neonatolog mówiła, że spora różnica między nimi jak się urodziły [emoji2368].
 
Dziewczyny co tu taka cisza?
Czy ktoras z Was jest jak ja w 30tc? Mam pytanko o wagę dzieci w sensie czy macie różnicę w ich wadze bo ja mam 19% i martwię się po tej wizycie od czwartku..
Ja się nie wypowiem bo jestem w 25 tyg. a w środę dopiero mam wizytę a sama jestem ciekawa ile ważą maluchy. Dziewczyny mam pytanie, jak śpicie? Prawy bok, lewy, na plecach czy jak popadnie? Ja trochę poczytałam i zaczynam świrować jak się obudzę np. na plecach albo na prawym boku 🤦
 
Ja się nie wypowiem bo jestem w 25 tyg. a w środę dopiero mam wizytę a sama jestem ciekawa ile ważą maluchy. Dziewczyny mam pytanie, jak śpicie? Prawy bok, lewy, na plecach czy jak popadnie? Ja trochę poczytałam i zaczynam świrować jak się obudzę np. na plecach albo na prawym boku 🤦
Ja na prawym, lewym. Na plecach mi nawet nie wygodnie.
 
To nie mialyscie takiej roznicy jak ja..no nic. Zobaczymy jak wyjdzie na kolejnym badaniu...ehhh wieczny stres.
A w ogóle ktory tydzien ciąży macie? Ktoras rodzi w.Wawie na Żelaznej?
Nie dotrwałam do kontroli i wczoraj 34+0 rozwiazali ciążę przez cc po odejściu wód.
Moje malenstwa są juz ze mną, z waga urodzeniowa 1980g 46cm i 1800g 44cm
 
reklama
Hej będę rodzić na Żelaznej. Szpital ma dobre opinie i ponoc położne to anioly[emoji4] termin mam na 8 marca dam znak po jak bylo[emoji4] zreszta bylam u nich jak poronilam i w porównaniu do szpitala miedzyleskiego opieka byla na najlepszym poziomie. Ciaze prpawdze u lekarza w przychodni przyszpitalnej na Żelaznej. Dr. Pisarek. Przestmapryczna empatyczna kobieta. Mialam ja z polecenia. Dodatkowo tez tam ale już na NFZ chodzę do poradni ciąż bliźniaczych wiec wizyty mam czeste[emoji4]
Szpital na Żelaznej jest obliczony jezeli nie ma miejsc odsylaja dlatego warto prowadzić ciaze u lekarza ktory tam pracuje wtedy jest tam zagwarantowane miejsce.
Z takiej dzielnicy jesteś?
Hej Anett, niedawno przeprowadziliśmy się z Pragi Południe i mieszmy w Markach.

Ogólnie dzisiaj trochę się załamałam bo kiedy w końcu udało mi się dodzwonić na Żelazną dostałam od położnych info, że mam wysłać skierowanie i dane mailem co bezzwłocznie uczyniłam. Dzisiaj przyszła lakoniczna odpowiedź, że nie mają miejsc i tyle... Na Krowej nie ma, na Żelaznej nie ma, na Starynkiewicza mnie nie chcą bo ciąża dwukosmówkowa, jutro dzwonię na Madalińskiego i do Bielańskiego ale jak tam mnie odeślą z kwitkiem to nie wiem co zrobię... @anett96 czy Ciebie Dr. Pisarek bez problemu wciągnęła do przychodni na Żelazną po prywatnej wizycie?! Mam umówioną jutro, mam nadzieję że to coś da...
 
Do góry