reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Gratulacje 😊 Daj znać w wolnej chwili co u Was 😍
Dziękuję ☺W środę po południu zostałam wypisana do domu.
Moje skarby są także od środy na oddziale wczesniactwa. Z dnia ma dzień radzą sobie coraz lepiej, Pani doktor chwali, że rezolutne, chociaz Marcelek bardziej leniuszek, Polcia nadrabia🤭 A w brzuchu było odwrotnie 😅
Już w ogóle nie korzystają z tlenu, z dnia na dzień coraz ładniej jedzą z butelki i ciągną smoczki. Mają jeszcze założone sondy i dostają kroplowki odżywcze.
Są malusie i mega kochane😍 Jestem zakochana ❤ bardzo mi ich brakuje, ale jestem szczęśliwa, że mogę codziennie ich odwiedzać😍
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem w 19+6tyg ciąży (pierwsza), a ja nadal nie czuję ruchów maluszków. Czytałam, że w pierwszej ciąży trzeba na to trochę poczekać, ale brzuch już jest spory a w środku nadal cisza. I jeszcze jedna sprawa...jak chodzę to czuje napięcie brzucha. To normalne? Tłumacze sobie, że to wina "grawitacji" ale nie wiem czy słusznie🙂
 
Hej dziewczyny. Jestem w 19+6tyg ciąży (pierwsza), a ja nadal nie czuję ruchów maluszków. Czytałam, że w pierwszej ciąży trzeba na to trochę poczekać, ale brzuch już jest spory a w środku nadal cisza. I jeszcze jedna sprawa...jak chodzę to czuje napięcie brzucha. To normalne? Tłumacze sobie, że to wina "grawitacji" ale nie wiem czy słusznie🙂
Myślę, że jeszcze możesz być spokojna. Jak kiedyś powiedziałam, że pierwsze ruchy czułam pod koniec 18tg to mnie pani dr. wyśmiała i powiedziała, że niemożliwe 🤷🏻‍♀. Napięcie czujesz po całości czy dolna cześć?
 
Myślę, że jeszcze możesz być spokojna. Jak kiedyś powiedziałam, że pierwsze ruchy czułam pod koniec 18tg to mnie pani dr. wyśmiała i powiedziała, że niemożliwe 🤷🏻‍♀. Napięcie czujesz po całości czy dolna cześć?
Na górną, jakby mi brzuch ciągnęło ku dołowi. Teraz doszedł ból, kłucie w okolicy pępka. Modlę się żeby to były po prostu więzadła, nic poważniejszego.
 
Dziękuję ☺W środę po południu zostałam wypisana do domu.
Moje skarby są także od środy na oddziale wczesniactwa. Z dnia ma dzień radzą sobie coraz lepiej, Pani doktor chwali, że rezolutne, chociaz Marcelek bardziej leniuszek, Polcia nadrabia🤭 A w brzuchu było odwrotnie 😅
Już w ogóle nie korzystają z tlenu, z dnia na dzień coraz ładniej jedzą z butelki i ciągną smoczki. Mają jeszcze założone sondy i dostają kroplowki odżywcze.
Są malusie i mega kochane😍 Jestem zakochana ❤ bardzo mi ich brakuje, ale jestem szczęśliwa, że mogę codziennie ich odwiedzać😍
Super! Cieszę się bardzo. Niech maluszki rosną szybko by mogły wrócić z Tobą do domu 😊 My jesteśmy na etapie wyprawki, imion itd. ale ciężko idzie...
 
reklama
No już jak slon[emoji4] ale jeszcze 6 tyg do cc. Damy rade[emoji4] a Ty jak tam?
Ja byłam wczoraj na usg w luxmedzie bo czuję się tak fantastycznie że aż zwątpiłam czy jestem w tej ciąży... Ale bezsprzecznie dzieciaki są, serducha biją także jest super :) wyszło 10+2 i jedno ma 3.3 cm a drugie 3.1 cm. 12.02 idę na usg genetyczne!

Tak z ciekawości, czy podczas prenatalnego poznałaś już płeć któregoś dziecka? Niektóre babki piszą że lekarz był już w stanie określić ale nie wiem na ile to możliwe przy bliźniakach...
 
Do góry