reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
No niby się cieszę... W sumie cieszyłabym się gdybym Wiedziala, że wszystko jest okej 🥴a siedzę z młodym i łapie schizę i się blokuję bo cały czas myślę..
Ech no niestety w ciąży blizniaczej trzeba duużo cierpliwości i czekania..ciąża pojedyncza zleciła mi nawet nie wiem kiedy a bliźniacza. .mi zresztą gin nawet nie chciał założyć książeczki ciąży do 10 tyg;) z takich ciekawostek..
 
Nie pozostaje nic innego jak czekać do 20 lutego. Na wizytę.. Po 15 m zrobić wyniki krwi.. A w rodzinie miałaś już bliźniaki, że i Tobie się przytrafiły? Bo u mnie nie ma ani z mojej strony ani z męża 🤷‍♀️
 
Nie pozostaje nic innego jak czekać do 20 lutego. Na wizytę.. Po 15 m zrobić wyniki krwi.. A w rodzinie miałaś już bliźniaki, że i Tobie się przytrafiły? Bo u mnie nie ma ani z mojej strony ani z męża 🤷‍♀️
U mnie moja mama jest z bliźniąt to jakoś po linii kobiecej idzie..no ale i tak się nie spodziewałam ;)
 
reklama
Ja byłam w piątek na badaniach prenatalnych - wszystko jest na ten moment super, czekam tylko na wyniki Pappa, będą w środę. Na 70 % będzie dwóch chłopaków!

Jeden jest starszy o 1 dzień! :)

IMG_20210212_191620.jpg
IMG_20210212_191750.jpg
 
Do góry