reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dziękuję! W takim razie cierpliwie czekam tydzień i pewnie się dowiem.. Choć to strasznie trudne.. Nawet nie chce myśleć, jak bardzo trudno ogarnąć dwójkę na raz..:/
Ech spokojnie. To tak na początku też nie wiadomo:) najlepiej poczekać do tego 9 tc i się wszystko wyjaśni:) trzymam kciuki żeby było tak jak chcesz
 
A u mnie się pokomplikowało bo szew puścił, miałam trochę skurczów:( jestem teraz w szpitalu , leżę od czwartku, podali mi już sterydy , zobaczymy co dalej, ale to jeszcze za wcześnie dla maluszków :( dzisiaj 28+6.
Dziewczyny pilnujcie szyjki, u mnie pewnie przy 3cm trzeba było już coś zadziałać bo później nagle się skróciła, a jednak ciąża blizniacza to wieksza masa.. chociaż badania mówią że przy ciąży bliźniaczej i szew i pessar czasem pomoże, a czasem nie... trochę loteria:(
Teraz pozostaje mi wierzyć w swoje ciało i lekarzy 😔
 
Dziękuję! W takim razie cierpliwie czekam tydzień i pewnie się dowiem.. Choć to strasznie trudne.. Nawet nie chce myśleć, jak bardzo trudno ogarnąć dwójkę na raz..:/
U mnie też na początku było przerażenie , ale po tych 6 miesiącach nie wyobrażamy sobie z mężem ciąży pojedynczej :D będzie ciężko na początku, ale później już może być tylko lepiej ❤️
 
U mnie też na początku było przerażenie , ale po tych 6 miesiącach nie wyobrażamy sobie z mężem ciąży pojedynczej :D będzie ciężko na początku, ale później już może być tylko lepiej ❤️
U mnie jeszcze nie wiadomo na pewno, bo to dopiero początek. Na razie widać dwa bąble.. Ale nie wiem jak bym dała radę..
Trzymam za to mocno kciuki za Ciebie i Twoje dzieciaczki, żeby jednak jeszcze zostały z Tobą..
Trzymaj się dzielnie!!
 
A u mnie się pokomplikowało bo szew puścił, miałam trochę skurczów:( jestem teraz w szpitalu , leżę od czwartku, podali mi już sterydy , zobaczymy co dalej, ale to jeszcze za wcześnie dla maluszków :( dzisiaj 28+6.
Dziewczyny pilnujcie szyjki, u mnie pewnie przy 3cm trzeba było już coś zadziałać bo później nagle się skróciła, a jednak ciąża blizniacza to wieksza masa.. chociaż badania mówią że przy ciąży bliźniaczej i szew i pessar czasem pomoże, a czasem nie... trochę loteria:(
Teraz pozostaje mi wierzyć w swoje ciało i lekarzy 😔
Trzymam kciuki, żeby maleństwa jeszcze powiedziały w brzuszku! Pare ciężkich tygodni przed tobą a później już będziesz szczęśliwa mamusia 🥰
 
Dziewczyny czy was w nocy tez tak boli \ bolał brzuch? Ja mam uczucie jakby mnie takie kolki łapały raz z jednej raz z drugiej strony a później ustają. Wystarczy ze zmienię pozycje i od nowa 🤦‍♀️ I brzuch mam ciagle taki twardy… lekarze mówią ze to akurat u mnie normalne bo z natury jestem szczupła a brzuch za szybko rośnie ale jak każda z Was martwię się każda nie znana mi dotąd oznaka ciąży 🤦‍♀️
 
Jutro mam badanie III trymestru, trzymajcie kciuki, żeby wszystko było ok. Na badanieach w I i II trymestrze byłam sama, teraz wpuszczają już z partnerami / mężami, ale nie mamy z kim zostawić synka :(
 
reklama
A u mnie się pokomplikowało bo szew puścił, miałam trochę skurczów:( jestem teraz w szpitalu , leżę od czwartku, podali mi już sterydy , zobaczymy co dalej, ale to jeszcze za wcześnie dla maluszków :( dzisiaj 28+6.
Dziewczyny pilnujcie szyjki, u mnie pewnie przy 3cm trzeba było już coś zadziałać bo później nagle się skróciła, a jednak ciąża blizniacza to wieksza masa.. chociaż badania mówią że przy ciąży bliźniaczej i szew i pessar czasem pomoże, a czasem nie... trochę loteria:(
Teraz pozostaje mi wierzyć w swoje ciało i lekarzy 😔
Hej jak u ciebie sytuacja? Ile ważą maluchy?
 
Do góry