reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Może dlatego już mówią o 37 tygodniu. Ja mam dwukosmowkowe, dwuowodniowe i lekarz mnie wstępnie umówił na CC na 9 sierpnia...czyli wypadnie 38 tydzień. U mnie dwóch chłopców;)
Możliwe i mówili mi ze duze ryzyko, ze nie będą miały już miejsca. Tyle już za tobą to te ostatnie półtorej tygodnia dasz radę! Twarda babka z ciebie jak wynosiłaś dwóch chłopaków do samego końca! Możesz być z siebie dumna! Bynajmniej ja cię mega podziwiam🤗
 
Możliwe i mówili mi ze duze ryzyko, ze nie będą miały już miejsca. Tyle już za tobą to te ostatnie półtorej tygodnia dasz radę! Twarda babka z ciebie jak wynosiłaś dwóch chłopaków do samego końca! Możesz być z siebie dumna! Bynajmniej ja cię mega podziwiam🤗
Haha dzięki, sama siebie podziwiam! ;) Chłopcy ponoć wcale do najmniejszych nie należą...;) A do tego mam w domu 2,5 letnia coreczke, za którą też sporo się nabiegam. No ale kto jak nie my;) Najważniejsze,żeby dzidziusie urodziły się zdrowe! Tego nam wszystkim życzę!!!
 
A w którym tyg był założony szew już się coś działo z szyjka?
Tak w 23 tygodniu pojechałam na IP bo miałam duże zatrucie pokarmowe i bałam się że się odwodnie itd...zbadali szyjkę i była 1cm, czekałam tydzień na wyniki posiewu i w 24 założyli mi szew...od tego czasu leżałam tylko wstawałam siku, prysznic ..w 26 tc szew trzymał, w 28+4 okazało się że puścił.. przed 23 TC szyjka miała ponad 3cm i według lekarza wyglądała OK...teraz myślę że już wtedy powinnam leżeć...ale co by było to niewiadomo
 
Haha dzięki, sama siebie podziwiam! ;) Chłopcy ponoć wcale do najmniejszych nie należą...;) A do tego mam w domu 2,5 letnia coreczke, za którą też sporo się nabiegam. No ale kto jak nie my;) Najważniejsze,żeby dzidziusie urodziły się zdrowe! Tego nam wszystkim życzę!!!
Hehe. To będzie troszkę tak jak u mnie.
2.5 roku różnicy. I w sumie trzy dziewczynki.
Łatwo nie będzie. Ale dasz sobie radę 😋
 
reklama
Haha dzięki, sama siebie podziwiam! ;) Chłopcy ponoć wcale do najmniejszych nie należą...;) A do tego mam w domu 2,5 letnia coreczke, za którą też sporo się nabiegam. No ale kto jak nie my;) Najważniejsze,żeby dzidziusie urodziły się zdrowe! Tego nam wszystkim życzę!!!
Jeśli jeszcze nie urodziłaś to trzymam za jutrzejszy dzień kciuki ✊✊ oby poszło szybko i sprawnie 🤗 pozdrawiam!!
 
Do góry