reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej byłam dziś u ginka 4 tydzień ciąży 2 pencherze ciążowe kto tak miał i na ile jest szansa że to benda bliźniaki ?
 

Załączniki

  • received_505569840865248.jpeg
    received_505569840865248.jpeg
    25,8 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Hej byłam dziś u ginka 4 tydzień ciąży 2 pencherze ciążowe kto tak miał i na ile jest szansa że to benda bliźniaki ?
Gratulacje 😊 Szansa jest, ale jeszcze jest bardzo wcześnie. Ja też miałam takie małe bąbelki 😊 Ale moj lekarz jeszcze w 6 tc mówił, żebym się nie nastawiała, bo różnie to bywa. Dopiero w 8 tc potwierdził ostatecznie i było słychać dwa serduszka 💕
 
Gratulacje 😊 Szansa jest, ale jeszcze jest bardzo wcześnie. Ja też miałam takie małe bąbelki 😊 Ale moj lekarz jeszcze w 6 tc mówił, żebym się nie nastawiała, bo różnie to bywa. Dopiero w 8 tc potwierdził ostatecznie i było słychać dwa serduszka 💕
Oj mi też lekarz mówił żebym się nie nastawiała że potwierdzi to na następnej wizycie ale nie ukrywam że bym chciała żeby okazała się to prawda...
 
Kto bierze z was luteine50 lekarz mi kazał brać jak mnie brzuch by bolał kto by mi wytłumaczył o co w tym leku chodzi
 
Dzień dobry. Powracam na ten wątek po 9 latach. 12tc bliźniaczej. Drugiej w moim wykonaniu. Pozdrawiam!
o matko i córko! Toś ty doświadczona mama bliźniakowa! Powiedz jak ci było przy tych pierwszych? Dzieciaczki były "samoobsługowe" czy nalatałaś się jak dzika łosica? Nie obawiasz się mieć znowu bliźniaki?
 
reklama
Do góry