reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hejka Dziewczyny,
Jestem w ciąży 2k2o, dowiedziałam się na ostatniej wizycie,w 7 tyg że są dwa zarodki i dwa serduszka, bija prawidłowo. Po 3 tyg kolejna wizyta, czyli za tydzień we wtorek. Bardzo się obawiam co się tam dzieje w środku i czy dalej są serduszka...jestem już po dwóch biochemicznych ciążach i jednym pustym jaju, teraz jednak jestem na zestawie leków, acard heparyna encorton progesteron i od samego początku już to wygląda inaczej niż w tamtych ciążach, gdzie już wlansnie od startu coś złe to wyglądało.
Jak to u Was wyglądało? I powiedzcie, bo ja myślałam że 2owodniowa i 2kosmowkowa, to oznacza dwujajowe,a ponoć to nie jest. O co tu chodzi. Rozumiem że kosmówka to spiżarka i że każdy zarodek ma swoją spiżarka i domek,.ale już nie czaje o co chodzi w takim razie z jedno.i dwujajowymi-yslalam że to owodnia
Daj znac po wizycie co i jak u Ciebie :)
 
reklama
Już po, narazie wszytako ok😊 10 tydzien, tak jak z miesiączki, dzieciaki już machaly rękami i nóżkami i słyszałam serduszka😁 szok, fotka na dole
 

Załączniki

  • IMG_20220621_122535.jpg
    IMG_20220621_122535.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 63
Pięknie wyglądają :) jak małe żelki 🥰
Potem już będzie ciężko pokazać na zdjęciu dwa na raz, bo nie będą się gamonie mieściły :)
A niech rosną😁 tylko coś schudłam od ostatniej wizyty, chyba wyciągają że mnie wszystko, bo naprawdę więcej jem, nie mam aż takich starszych wymiotów, a tu mniej na wadze no szok
 
No to niezłe, ja myślałam że będę tyć z powietrza normalnie przy takiej ciąży. A kiedy u Cb było widać brzuszek?
Lekko koło 18-19tc, ale widziały tylko osoby, które wiedziały, że jestem w ciąży. Teraz 20tc i nie da się ukryć :)
No i też długo ruchów nie czułam, dopiero od kilku dni jestem pewna ze czuję
 
Dziewczyny Kochane! Powiedzcie mi, wlasnie umawiałam się na usg 1 trymestru za 3 tygodnie i zdecydowałam się na test pappa, powiedzicie czy robilyscie coś jeszcze? Ja się totalnie nie orientujw, bo to pierwszy raz, a to jeszcze z dwójką, co Wy robilyscie i jak to wygląda?
 
reklama
Dziewczyny Kochane! Powiedzcie mi, wlasnie umawiałam się na usg 1 trymestru za 3 tygodnie i zdecydowałam się na test pappa, powiedzicie czy robilyscie coś jeszcze? Ja się totalnie nie orientujw, bo to pierwszy raz, a to jeszcze z dwójką, co Wy robilyscie i jak to wygląda?
Z dwójką nie zrobisz więcej bo te wszystkie testy nie są robione przy ciążach mnogich.
Piękne zdjęcie maluchów masz. Już niedługo się tak nie da.
 
Do góry