reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
@agaaataaaa i jak tam na placu boju? :)
Dzieki że pytasz. Od pon jestem sama z dziećmi. Mąż wrócił do pracy,a mama była w tamtym tyg. Jak byli oni było super, fajnie i wogole. A teraz lekko nie jest. Odciągam pokarm i czekam na woreczki będę mrozić. Wczoraj było spoko, sporo spali, więc poroniłam sporo rzeczy w domu. Dziś już od 15 gorzej bo marudzą nie wiadomo k co im chodzi. Teraz jedzą i znowu nie zjedzą całej porcji bo się zmęczyły na macie także jak się obudzą to nie wiem co będzie🤦‍♂️dóbrze że chłop za pół godziny wraca z pracy.
Szczerze to nie jest źle. Najgorzej doskwiera mi hmm samotność? 🤔 Jakby ktoś tu byk ze mną, nawet nie musiałby tak pomagać, ale sama świadomość że ktoś jest też w domu mega by pomagała. A tak to my we troje i Lucy suczka, która też chce uwagi.
Każdy mówi, że będzie lepiej później, ale nie wiem.
Jak u Cb? Ile już Twoja dwojeczka ma miesięcy?
 
Dzieki że pytasz. Od pon jestem sama z dziećmi. Mąż wrócił do pracy,a mama była w tamtym tyg. Jak byli oni było super, fajnie i wogole. A teraz lekko nie jest. Odciągam pokarm i czekam na woreczki będę mrozić. Wczoraj było spoko, sporo spali, więc poroniłam sporo rzeczy w domu. Dziś już od 15 gorzej bo marudzą nie wiadomo k co im chodzi. Teraz jedzą i znowu nie zjedzą całej porcji bo się zmęczyły na macie także jak się obudzą to nie wiem co będzie🤦‍♂️dóbrze że chłop za pół godziny wraca z pracy.
Szczerze to nie jest źle. Najgorzej doskwiera mi hmm samotność? 🤔 Jakby ktoś tu byk ze mną, nawet nie musiałby tak pomagać, ale sama świadomość że ktoś jest też w domu mega by pomagała. A tak to my we troje i Lucy suczka, która też chce uwagi.
Każdy mówi, że będzie lepiej później, ale nie wiem.
Jak u Cb? Ile już Twoja dwojeczka ma miesięcy?
3.5 :)
Mi się wydaje że im dalej tym trudniej 🤣 ale z drugiej strony fajnie jak dzieci są takie bardziej kontaktowe, chcą żeby się do nich wygłupiać, tańczyć, śpiewać :)
Ogólnie dzieci mam rozkoszne. Mają jedna długa drzemkę koło południa i kilka krótszych w ciągu dnia. W nocy śpią dobrze. Obecnie już jedna pobudka w nocy na jedzonko.
Też jeszcze odciagam mleko, ale o mrozeniu nie ma mowy. Takie lakomczuchy, że w tym momencie moje mleko to tylko dodatek a głównie jedzą mm. Juz powoli dojrzewam, żeby zrezygnować z kpi, może jeszcze miesiac, no zobaczymy :)
Na samotność nie narzekam, bo już dzieci nie są takimi larwikami tylko bardziej się przepoczwarzają w małych ludzi 😁 to gadam do nich i jest wesoło.
A no i u nas też zawsze po 15-16 zaczynaja sie schody. Czytalam, że to taka arszenikowa godzina i dużo dzieci ma wtedy marude. Ja staram się jeszcze wtedy położyć je na krótka drzemke 20-30min bo budzą się zawsze w lepszym humorze.
Powodzenia w dalszym boju!
 
Cześć dziewczyny, wczoraj na USG otrzymałam info że jest podejrzenie ciąży bliźniaczej, czy Wasze zdjęcia z USG były podobne? Martwię się bo duże te pęcherzyki żółtkowe i na wczoraj był jeden mały zarodek ale jeszcze bez akcji serca.
 

Załączniki

  • IMG20230225092101.jpg
    IMG20230225092101.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 123
  • IMG20230225092106.jpg
    IMG20230225092106.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 118
Cześć dziewczyny, wczoraj na USG otrzymałam info że jest podejrzenie ciąży bliźniaczej, czy Wasze zdjęcia z USG były podobne? Martwię się bo duże te pęcherzyki żółtkowe i na wczoraj był jeden mały zarodek ale jeszcze bez akcji serca.
U mnie jednak inaczej bo miałam dwa pęcherzyki. U Ciebie wygląda że bliźnięta jednojajowe chyba, prawda?
 
reklama
Do góry