reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witam serdecznie wszystkie mamy które spodziewają sie bliźniąt ,i te które mogą już tulić swoje maleństwa :) Chciałabym dołączyć do Waszego grona ,gdyż również spodziewam sie bliźniąt jestem w 18 tygodniu ciąży ,u mnie od początku pod górkę najpierw walczyłam z krwiakiem gdzie jeszcze nie do końca sie wchłonął bo czasami jeszcze zaplamię to od niedawna zaczeła mi twardnieć macica i znów zaczynam panikować ciągle żyję w stresie i się martwię o moje maleństwa ...ale staram sie jak najwięcej leżeć i nic nie robić :)
 
reklama
Jok Twoje maluszki szybko zapragnęły poznać świat z drugiej strony brzuszka, ale najważniejsze,że są silne, więc z pewnością wszystko będzie dobrze, za co bardzo mocno trzymam kciuki &&&&

Witam nowe podwójne mamy i życzę jak najmniej komplikacji w ciąży. Ja sama miałam ich dużo i pomimo wszystko udało mi się dotrwać do 36 i 6 więc dziewczyny :-) głowy do góry - wszystko będzie dobrze, oszczędzajcie się i bą∂źcie dobrej myśli, te czarne precz.
 
Marczitka witaj wśród Nas :) Gratuluję podwójnego szczęścia :) Dużo odpoczywaj, myśl pozytywnie a wszystko będzie dobrze :) Ja też nie bez komplikacji znoszę tę ciążę, od 13tc mam założony pessar z powodu skracania się szyjki, teraz od trzech tygodni mam już tylko praktycznie leżeć...a w poniedziałek czeka mnie wizyta w szpitalu, żeby dziewczynkom podali sterydy na rozwój płuc...ale wierzę, że będzie wszystko dobrze :)
Napisz na kiedy masz termin to dodam Cię do listy :)

Anulfka Twój termin już znam, więc Cię dopisuję :)

1.Justynia88229.listopad.13
2.Kasiamama30.grudzień.13 (24 grudnia)
3.Aneszka812.styczeń.14 (30 grudnia)
4.Jjka5.styczeń.14
5.Karmelova7.styczeń.14
6.Napierajka8.styczeń.14 (20 grudnia)
7.Effcia12311.styczeń.14
8.Hannah342.luty.14
9.Katherine_mag26.luty.14
10.Maya1215.marzec.14
11.Milla7615.marzec.14
12.
Julianna20.marzec.14
13.
Marczitka
25.marzec.14
14.
Misiarska2.kwiecień.14 (30 marca)
15.
Gabi00423.kwiecień.14
16.
Nanka4.maj.14
17.
Nana7ma10.maj.14
18.
Paulinka_uk10.maj.14
19.
KPe00715.maj.14
20.
Adb715.maj.14
21.
Anulfka20.maj.14
22.
Monika_8324.maj.14
 
Ostatnia edycja:
Ja ruchy czułam bardzo wcześnie bo takie łaskotanie już w 12 tyg, a teraz takie rozpychanie od 17, można już pod ręką wyczuć kopniaki, ale to głównie czuję malucha którego mam u dołu, to wyżej ma łożysko na przedniej ścianie i je czuje bardzo słabo, ale to normalne...

Jok życzę dużo siły, oby było już tylko dobrze :tak:

Marczitka witaj! kolejna marcówka ;-)
 
reklama
Marczitka cieszę się szczególnie, że dołączyłaś na forum. Mam do ciebie kilka pytań odnośnie krwiaka. Okazało się że ja również go mam. Okropnie się boję o moje maleństwa. Możesz mi powiedzieć jak duży on był, jak długo plamiłaś, czy to były duże ilości "brązowej krwi" i przede wszystkim czy bolał Cię brzuch? Pozdrawiam.
 
Do góry