reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Cukiereczku--- gratuluję! Już z głowy! Nowy etap!

Pisz proszę co u Was, bo jestem tydzień wcześniej i czuję, że depczę Tobie po piętach.
"Szyjka zmiażdżona, rozwarcie 1,5 cm, pęcherz ma napór, w każdej chwili może pani rodzić". Jestem w szpitalu o stopniu ref. 1...

Na Twoim miejscu zmieniła bym szpital na 3 stopień bądź 2... bo tak czy tak albo Ciebie zostawia i dzieci przewioza do wyższego stopniem. 1 to szpitale powiatowe najczęściej nie mające sprzętu. Wiem co mówię bo sama zakładalam poród w takim szpitalu. Potem zlecony poród w 3 stopniu czyli klinicznym. A urodziłam w 2 w Wojewódzkim i dzieci miały ekstra opiekę prawie na poziomie 3. Ale 1 bym nie ryzykowala.

Dziewczynki lezą w inkubatorach ale niczym nie podłączone a ja czuje sie fatalnie. Wyje z bolu bo tak mnie boli brzuch jak by mi go skopali i piecze te nacięcie. Czuje okropne skurcze macicy!!! Przesyłam wam fotki.
1469095359-xq0dwg.jpeg
1469095374-scmzre.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom



Na pieczenie rany polecam octenisept mi bardzo pomógł a i rana szybciej się goila.



Gratuluję cukiereczek, ładne dzieciaczki.

Ja od poniedziałku mam jednego synka w domu, wypisali z wagą 3200. Pierwsza noc w domu straszna hehe ;)

Drugiego na 99% jutro odbieramy, we wtorek ważył 2300, nie przybiera tak ładnie jak brat, ale mówią, ze są duże jak na wcześniaki i dużo jedzą :)

Moje w dniu porodu miały 2660 i 1770 mnie i Hanke wypisali razem a Laure trzy dni później... w sumie Laura spędziła 9 dni na oddziale i wyszła z waga 2100 a na dziś dzień ma 2800 w miesiąc przeszło kilogram przytyła [emoji4]

Pewnie ze są duże na wcześniaki...i to dla nich jest na bardzo duży plus.


Hanna i Laura ur.27.06.2016
36+1 tc
 
reklama
Dziewczynki lezą w inkubatorach ale niczym nie podłączone a ja czuje sie fatalnie. Wyje z bolu bo tak mnie boli brzuch jak by mi go skopali i piecze te nacięcie. Czuje okropne skurcze macicy!!! Przesyłam wam fotki.
1469095359-xq0dwg.jpeg
1469095374-scmzre.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Cukiereczek, ogromne gratulacje! Śliczne dziewczynki:)
Co do dochodzenia do siebie- jak tylko czujesz, że ból jest nie do zniesienia, proś o środki przeciwbólowe. Ja mialam cc 7.07, a dopiero od jakichś 3 - 4 dni funkcjonuję bez prochów, a i tak jakoś super nie jest- krótki spacer ok, ale dłuższy jeszcze nie dla mnie. Myślę jednak, że to dość indywidualna kwestia i mam nadzieję, ze u Ciebie będzie lepiej:)
 
Cukiereczek - gratulacje i obyś szybko doszla do siebie.

Ps. my juz po powrocie z wakacji. Bylo super. Dzieciaki naprawde daly odpocząć.
 
reklama
Do góry