reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej! Dziś przyszły na świat moje dwie córeczki attachFull830235
Porod siłami natury.
Sara- 2670g,47 cm o 11:13
Amina- 2325 g,44 cm o 12:21
Obie po 10 punktów moje kruszynki,porod był ciężki,i mam pare szwów,ale co za uczucie mieć takie dwie kruszynki.Napisze więcej innym razem! Pozdrawiam

@Marti92 kochana, gratulacje! Córeczki mają piękna wagę, do tego obie 10/10. Na pewno są też prześliczne (niestety nie otwiera mi się zdjęcie więc w wolnej chwili mam nadzieję, że jeszcze coś podeślesz:-*)
Ogromny szacunek za chęć porodu sn - dodajesz mi tym otuchy, że mi również uda sie urodzić sn bez komplikacji.
Odezwij się jak nabierzesz sił :-***
 
Hej! Dziś przyszły na świat moje dwie córeczki attachFull830235
Porod siłami natury.
Sara- 2670g,47 cm o 11:13
Amina- 2325 g,44 cm o 12:21
Obie po 10 punktów moje kruszynki,porod był ciężki,i mam pare szwów,ale co za uczucie mieć takie dwie kruszynki.Napisze więcej innym razem! Pozdrawiam

Serdeczne gratulacje! Dużo zdrówka dla mamy i dla córeczek. Dziewczynki są na sali razem z Tobą? Super, że udało się sn ale widzę, że dość duży odstęp czasowy więc pewnie trochę musiałaś pomęczyć się... Wszystkiego dobrego!!!
 

Super :) Przy pierwszym dziecku też tak miałam wszystko super rozmiarami poukładane. Teraz już przykładałam rzeczy do siebie i porównywałam długość, bo czasem pomimo tego, że rozmiar ten sam, to znacząco różniły się ubranka różnych firm (np. kupiłam kilka ubranek rozm. 50 w smyku a okazuje się, że wypadają jak duuuże 56).
 
Hej! Dziś przyszły na świat moje dwie córeczki attachFull830235
Porod siłami natury.
Sara- 2670g,47 cm o 11:13
Amina- 2325 g,44 cm o 12:21
Obie po 10 punktów moje kruszynki,porod był ciężki,i mam pare szwów,ale co za uczucie mieć takie dwie kruszynki.Napisze więcej innym razem! Pozdrawiam

Marti!! gratulacje :) ale super ładna waga dziewczynek :)
 
Super :) Przy pierwszym dziecku też tak miałam wszystko super rozmiarami poukładane. Teraz już przykładałam rzeczy do siebie i porównywałam długość, bo czasem pomimo tego, że rozmiar ten sam, to znacząco różniły się ubranka różnych firm (np. kupiłam kilka ubranek rozm. 50 w smyku a okazuje się, że wypadają jak duuuże 56).

ja tez tak robiłam, ze układałam rozmiarami przykladając do siebe i przy pierwzej córce i teraz tez
 
Jeszcze @Necia0 się nie odzywa. Mam nadzieje, że wszystko ok :)

Cześć kochana, dziękuję za troskę :*
Nie odzywałam się bo ostatnio mam ciężkie dni. W poniedziałek byłam u swojego lekarza i wiem już ze 4.12 idę do szpitala, choc doktorka nie bardzo wie co dalej ze mna robić. Z jednej strony chodzi o to by dac dzieciom jeszcze chwilkę, a z drugiej sporo ryzykujemy. Niestety od wizyty kiepsko się czuje i bardzo mnie boli. W poniedziałek idę ponownie to będzie już moja ostatnia wizyta przed szpitalem. Piękne macie brzuszki i cudnie już wszystko przygotowane :)
Pozdrawiam Was!

Marti92 gratuluję z całego serca, dzielna z Ciebie kobita :) Wspaniale że z dziewczynkami wszystko dobrze. Życzę szybkiego powrotu do pełni sił :)
P.s. szkoda że zdjęcie się nie otwiera :/
 
Cześć kochana, dziękuję za troskę :*
Nie odzywałam się bo ostatnio mam ciężkie dni. W poniedziałek byłam u swojego lekarza i wiem już ze 4.12 idę do szpitala, choc doktorka nie bardzo wie co dalej ze mna robić. Z jednej strony chodzi o to by dac dzieciom jeszcze chwilkę, a z drugiej sporo ryzykujemy. Niestety od wizyty kiepsko się czuje i bardzo mnie boli. W poniedziałek idę ponownie to będzie już moja ostatnia wizyta przed szpitalem. Piękne macie brzuszki i cudnie już wszystko przygotowane :)
Pozdrawiam Was!

Marti92 gratuluję z całego serca, dzielna z Ciebie kobita :) Wspaniale że z dziewczynkami wszystko dobrze. Życzę szybkiego powrotu do pełni sił :)
P.s. szkoda że zdjęcie się nie otwiera :/

Necia, ale co się dzieje, czemu nie wiedzą co z Tobą zrobić?
 
A i jeszcze jedno na wizycie w szpitalu spotkałam dziewczynę która poznałam już jakiś czas temu bo nasze wizyty zazwyczaj się nakładały. Ostatnio widzialysmy się dwa tygodnie temu, obie w trzypaku, a tym razem ona była już rozpakowana. W czwartek wyszła że szpitala, jej dzieciątka były tak malutkie że to dla mnie aż niecodzienny widok. Urodzone w 36 i kilka dni tc miały 2500 i 2300. Były w ubrankach 50, ale i tak sporo były dla nich za duże, przez te 2 godz. Co tam siedziałam dzieci ani razu nie zaplakaly. Powiedziała że póki co się wysypiaja, tylko nastawiają budzik co 3-4 godz. Żeby ich karmić bo same się nie budzą. Wyszła po 6 dniach, dzieci zdrowe i bez najmniejszych problemów. Odniosłam wrażenie że były spokojniejsza niż pozostałe pojedyncze czekające na wizytę. To tak żebyście wiedziały ;)
 
reklama
Do góry