reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dzięki za słowa podziwu, fakt że najważniejsza jest organizacja i synchronizacja, co nie zawsze się udaje, więc tak idealnie nie jest ;)
 
reklama
Ja mam ten sam 3piętro bez windy i strasznie się tego boje jak sobie poradzę sama zaprowadzajac 3latka do przedszkola z blizniakami.Mozez zdradzić co to za nosidełko?to takie do wózka foteliki czy jakiś inny pomysł?pozdrawiam

Nie to takie zakładane, zaraz spróbuje Ci przesłać zdjęcie. Jak coś to będę sprzedawała bo Antek już chyba trochę za duży. Osobiscie ułatwiło mi to życie. A dziś wymyśliłam że skoro Zosia słabo jeszcze trzyma glowe to kupię pojedyncze nosidełko i tak będę ja znosił a syna na boku na rękach, póki nie zaczną chodzić. Myślę że da radę wtedy dwoje na raz :) Jest to jakaś alternatywa.
 
20180409_112137.jpg 20180407_095115.jpg
My rozszerzamy bo obydwoje są na mm więc dłuzsze czekanie nie miało sensu. Poza tym jak Oliwka nie chciała od dawna mleka, tak jak wcina warzywa to aż uszy jej się trzęsą i jest wielki płacz jak się skończa.
Spacerówka że wzgledu na Olka- w gondoli nie mógł już się ruszyc:D tu Oliwcia jak skończyła się dynia i moj smieszek Olek:)
 

Załączniki

  • 20180409_112137.jpg
    20180409_112137.jpg
    986,1 KB · Wyświetleń: 75
  • 20180407_095115.jpg
    20180407_095115.jpg
    993,2 KB · Wyświetleń: 83
Dziewczynki dziś o 9:37 przyszły na świat dwie piękne księżniczki.
Majeczka 2740 kg 47 cm
Amelka 2800 kg 50 cm.
Jestem przeszczesliwa dostały po 10 punktów i od początku są ze mną :-)
Jesli chodzi o znieczulenie i cewnik faktycznie nie bolało :-) Tylko położna je przystawila do cycusia zaczęły spać takie glodomorki :-) zdj później wstawie.
 
Nie zgodze sie z tym. Zalezy w jakim szpitalu. Mi zakladali cewnik przed znieczuleniem i to byla masakra,nieziemsko bolalo. Najgorszy bol na swiecie. Zdjemowali jak znieczulenie jeszcze dzialalo wiec nic nie czulam. Ale moze u ciebie zaloza po podaniu znieczulenia.
Mi zakładali bez znieczulenia i nie bolało akurat.
@Necia0 cudne masz dzieciaczki ❤ ani się nie obejrzę, a moje też już będą takie duże.
@E W E L I N A trzymam kciuki kochana. Na pewno wszystko będzie dobrze i szybko dołączysz do grona rozpakowanych szczęśliwych mam :-)
Dziewczyny, mam pytanie.
Czy od początku układać dzieci w osobnych łóżeczkach, czy przez pewien czas można w jednym?
A jesli tak, to glowkami obok siebie czy jedno w jedną stronę a drugie "w nogach"?
Ja chciałam do jednego łóżeczka kłaść na początku, ale chyba nie będę mogła. Ze względu że dzieci urodziły się jako wczesniaki, zalecono mi kupić materacyki bezdechu. Podkłada się je pod materac i alarmują jeżeli dziecko przestanie oddychać. Wydaje mi się, ze jak wloze dwa te materacyki pod jeden materac to mogą odbierać oddech dziecka które leży obok i nie zaalarmuje na czas. Miała któraś z mam taką sytuację?
 
Dziewczynki dziś o 9:37 przyszły na świat dwie piękne księżniczki.
Majeczka 2740 kg 47 cm
Amelka 2800 kg 50 cm.
Jestem przeszczesliwa dostały po 10 punktów i od początku są ze mną :-)
Jesli chodzi o znieczulenie i cewnik faktycznie nie bolało :-) Tylko położna je przystawila do cycusia zaczęły spać takie glodomorki :-) zdj później wstawie.
Gratulacje :)
 
Dziewczynki dziś o 9:37 przyszły na świat dwie piękne księżniczki.
Majeczka 2740 kg 47 cm
Amelka 2800 kg 50 cm.
Jestem przeszczesliwa dostały po 10 punktów i od początku są ze mną :-)
Jesli chodzi o znieczulenie i cewnik faktycznie nie bolało :-) Tylko położna je przystawila do cycusia zaczęły spać takie glodomorki :-) zdj później wstawie.

Gratulacje Ewelina! Super waga i sliczne imiona ❤ witaj wśród mam :-)
 
reklama
Do góry