reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

A ja dawni sie nie odzywalam,ale podczytuje systematycznie. Gratulacje dla wszystkich swiezo upieczonych mamus. [emoji4][emoji4][emoji4] u nas 30 tydzien, waga ok 1350 I jedna I druga panienka... w sumie wszystko ok tylko zgaga mnie zabija... kompletnie nie umiem spbie z nia poradzic[emoji17]
O wiem cos na temat zgagi okropienstwo ja biore renie ale to tylko chwilowa ulga no i absolutnie po jedzieniu ani piciu nie moge sie klasc bo czaraz mnie dopada taka ze wymioty gotowe i znow pusty żołądek
 
reklama
A ja dawni sie nie odzywalam,ale podczytuje systematycznie. Gratulacje dla wszystkich swiezo upieczonych mamus. [emoji4][emoji4][emoji4] u nas 30 tydzien, waga ok 1350 I jedna I druga panienka... w sumie wszystko ok tylko zgaga mnie zabija... kompletnie nie umiem spbie z nia poradzic[emoji17]

Mi Rennie na początku pomagało, teraz niestety nie. Ale odkryłam MIGDAŁY! Nie dość że szybka ulga, t zgaga nie wraca! Nie pamiepam kiedy miałam! Probowalas??
 
Witam kochane, dawno mnie nie było na forum. Gratuluję świeżo upieczonym mamusiom.
@Luiza. zdążyłam dojrzeć ze urodziłaś, piękna waga, gdzie Ty zmieściłaś te swoje bąbelki? :) wrzuć zdjęcie jak dasz radę.

Tu moje 4 miesięczne kluseczki.
Pozdrawiam wszystkie mamuśki! Te rozpakowane i nierozpakowane:)))
12481727_FB_IMG_1532914909711.jpg
 

Załączniki

  • 12481727_FB_IMG_1532914909711.jpg
    12481727_FB_IMG_1532914909711.jpg
    86,7 KB · Wyświetleń: 599
Witam kochane, dawno mnie nie było na forum. Gratuluję świeżo upieczonym mamusiom.
@Luiza. zdążyłam dojrzeć ze urodziłaś, piękna waga, gdzie Ty zmieściłaś te swoje bąbelki? :) wrzuć zdjęcie jak dasz radę.
Z mojego brzucha taki flak się teraz zrobił, że aż mi się płakać chce, jak pomyślę o jego wyglądzie już po tym jak niedawne m4 dziewczynek wróci do dawnego rozmiaru :p Patrząc teraz na siebie sama się dziwię gdzie one się mieściły. No i pocieszające jest to, że wróciłam, prawie, do wagi sprzed ciąży, czyli jestem dobre 14kg na minusie, ale na razie jeszcze obrzęki mi schodzą, to pewnie parę kilo mniej dojdzie, bo nogi mam jeszcze totalnie opuchnięte.

A tu moje alieniki...
20180730_132013.jpg
 

Załączniki

  • 20180730_132013.jpg
    20180730_132013.jpg
    573,6 KB · Wyświetleń: 150
Z mojego brzucha taki flak się teraz zrobił, że aż mi się płakać chce, jak pomyślę o jego wyglądzie już po tym jak niedawne m4 dziewczynek wróci do dawnego rozmiaru :p Patrząc teraz na siebie sama się dziwię gdzie one się mieściły. No i pocieszające jest to, że wróciłam, prawie, do wagi sprzed ciąży, czyli jestem dobre 14kg na minusie, ale na razie jeszcze obrzęki mi schodzą, to pewnie parę kilo mniej dojdzie, bo nogi mam jeszcze totalnie opuchnięte.

A tu moje alieniki...
Zobacz załącznik 882913
Sliczne sa :) nie martw sie brzuchem, jeszcze duzo skory sie wciagnie.
 
Z mojego brzucha taki flak się teraz zrobił, że aż mi się płakać chce, jak pomyślę o jego wyglądzie już po tym jak niedawne m4 dziewczynek wróci do dawnego rozmiaru :p Patrząc teraz na siebie sama się dziwię gdzie one się mieściły. No i pocieszające jest to, że wróciłam, prawie, do wagi sprzed ciąży, czyli jestem dobre 14kg na minusie, ale na razie jeszcze obrzęki mi schodzą, to pewnie parę kilo mniej dojdzie, bo nogi mam jeszcze totalnie opuchnięte.

A tu moje alieniki...
Zobacz załącznik 882913
No to pięknie, na pewno wrócisz do formy, prędzej czy później. Ja jak po porodzie od razu 13 mniej. Minęły już 4 miesiące a waga ani rusz. Ale mi nigdy nie służyło siedzenie w domu. Nie to ze brakuje mi zajęcia :-D tylko ciągnie mnie do lodówki :-D cud ze nie tyję. Zostało mi 5 kg do wagi sprzed ciąży, więc przyjdzie czas to schudnę ^^
 
a ja oczywiscie ostatni miesiac w najgorsze upaly... masakra nie dosc ze ledwo sie kulam, stopy spuchniete, ciagle cala mokra a wypadaloby torbe juz spakowac...;)
 
reklama
a ja oczywiscie ostatni miesiac w najgorsze upaly... masakra nie dosc ze ledwo sie kulam, stopy spuchniete, ciagle cala mokra a wypadaloby torbe juz spakowac...;)
Ale to juz OSTATNI miesiac przed Toba i koniec tych ciazowych przyjemnosci :) jestes juz spokojniejsza o dziewczynki po tym usg w poznaniu? Jak tam tydzien w przedszkolu Wam minal?
 
Do góry