reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Kocham to zdanie :D Jak ja bym chciała NIE karmić piersią, ale nie da rady. Emilka jest typową butelkową panną, ale Marta ma takie momenty w ciągu doby, że choćbym na rzęsach stanęła ona nie ruszy flaszki i tyle, chce cyca i już! Jak już za to pije z flaszki, to w pewnym momencie jest ryk i całe nieszczęście świata... Marta połapała się że je z butelki i trzeba jej dać cyca na dojedzenie. Wkurza mnie to, ale co poradzić. Na szczęście panna M. obrabia cycka w max 10 minut, tak samo z resztą jak i butelkę.


Ja też byłam, tym bardziej, że miałam 2x USG robione w odstępie doby i na pierwszym wyszła jedna dzidzia, a na drugim, tym razem, prenatalnym już dwie, to był mój 10tc wtedy :) Do dzisiaj nie mogę uwierzyć, że dwie istotki, które dzisiaj mają już 2 mce, są moje i są dwojaczkami :D Ale przyjmij moje gratulacje i oby dzieci zdrowe rosły.


Mam to samo z praniem, na szczęście dziewczynki mają tyle ubranek, że je piorę jak w szafce pusto się robi. Za to muszę poważnie pomyśleć o kupnie nowej partii szmatek, bo dziabągi bardzo szybko rosną, a mają już 58 i 60cm i ok 6kg wagi :) i dobra połowa jest już mała.
Haha. To ale Ci się trafiło! [emoji23][emoji23]
Może za późno im tę flaszkę dałaś? Moja córka wszystko ciągnęła, od początku. Liczę, że to geny.[emoji3][emoji3][emoji3]
 
Dziewczyny dziś się dowiedziałam, że jest ciąża blizniacza, ale dzidziuś tylko w jednym pecherzyku. Czy jest szansa, że ten drugi ruszy, jak nic tam nie widac. Czy czekać już tylko aż się pęcherzyk wchlonie? Mam nadzieję małą, bo sprzęt nie za nowy... Ze moze po prostu przez to nie było nic widac, że później zagniezdzenie. Miała któraś przypadek, że drugie jajeczko zostało spisane na straty a jednak coś wyszło. U widocznego maluszka wszystko ok, serduszko bije.
 
Dziewczyny dziś się dowiedziałam, że jest ciąża blizniacza, ale dzidziuś tylko w jednym pecherzyku. Czy jest szansa, że ten drugi ruszy, jak nic tam nie widac. Czy czekać już tylko aż się pęcherzyk wchlonie? Mam nadzieję małą, bo sprzęt nie za nowy... Ze moze po prostu przez to nie było nic widac, że później zagniezdzenie. Miała któraś przypadek, że drugie jajeczko zostało spisane na straty a jednak coś wyszło. U widocznego maluszka wszystko ok, serduszko bije.
A który tydzień. Często się zdarza że drugie maleństwo rozwija się trochę później. Myślę że warto pójść na USG za tydzień i wtedy już będzie wiadomo... no.chyba za to już powyżej 10tc.
 
8 tydzień 4 dzień . Właśnie też się zastanawiam, czy po prostu później nie było te drugie jajeczko, i że może na tym sprzęcie nie widac. Bo nawet kiepska jakoś była jak tego drugiego oglądałam. Nawet w niektórych momentach ten drugi wydawał się pusty. Oby coś tam było. Cała noc prawie miałam zmarnowana. Tyle co się wypłakalam. Ja za 4 tygodnie pójdę, wtedy mam prenatalne na dobrym sprzęcie.
 
8 tydzień 4 dzień . Właśnie też się zastanawiam, czy po prostu później nie było te drugie jajeczko, i że może na tym sprzęcie nie widac. Bo nawet kiepska jakoś była jak tego drugiego oglądałam. Nawet w niektórych momentach ten drugi wydawał się pusty. Oby coś tam było. Cała noc prawie miałam zmarnowana. Tyle co się wypłakalam. Ja za 4 tygodnie pójdę, wtedy mam prenatalne na dobrym sprzęcie.
Jak juz poczatki 9 tc to raczek bym sie nastawiała że będzie jedna dzidzia. Ale nigdy nic nie wiadomo.
Powodzenia
 
8 tydzień 4 dzień . Właśnie też się zastanawiam, czy po prostu później nie było te drugie jajeczko, i że może na tym sprzęcie nie widac. Bo nawet kiepska jakoś była jak tego drugiego oglądałam. Nawet w niektórych momentach ten drugi wydawał się pusty. Oby coś tam było. Cała noc prawie miałam zmarnowana. Tyle co się wypłakalam. Ja za 4 tygodnie pójdę, wtedy mam prenatalne na dobrym sprzęcie.
Za te cztery tyg wszystko będzie już jasne. Bądź dobrej myśli i nie zaprzątaj sobie tym głowy. Ważne aby chociaż ten jeden był zdrowy. Powodzenia :)
 
reklama
Dzięki dziewczyny, czyli powinnam się już nastawic, że na sto procent straciłam 2 maluszka?
Nie koniecznie... Ale serduszko powinno się pojawić w 6tc skoro masz 8 to albo ciaza jest sporo młodsza albo niestety ale rozwinie się tylko jedno maleństwo. Skup się na tym jednym na razie. A jak jednak drugie serducho się pojawi będziesz mieć miłą niespodziankę.
 
Do góry