reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
U mnie nagłe w nocy zaczęli odchodzić wody. Po 4 godzinach już było po wszystkim. Mniejszą dwie doby była pod kroplowką, dzisiaj odlaczyli. Większa od dziś cały czas że mną. Niestety,do domu najwcześniej wtorek,sroda. No i nie mam pokarmu.
 
U mnie nagłe w nocy zaczęli odchodzić wody. Po 4 godzinach już było po wszystkim. Mniejszą dwie doby była pod kroplowką, dzisiaj odlaczyli. Większa od dziś cały czas że mną. Niestety,do domu najwcześniej wtorek,sroda. No i nie mam pokarmu.
To fajnie, że chociaż jedna z Tobą. A mniejsza czemu pod kroplówką?
To tak jak przy wywołaniu. Na początku trzeba się namęczyć i działać laktatorem, żeby naprodukować mleka. Bynajmniej ja tak robiłam;)
Jeszcze raz zdrówka i szybkiego powrotu do domku.
 
[GROUP=][/GROUP]
To fajnie, że chociaż jedna z Tobą. A mniejsza czemu pod kroplówką?
To tak jak przy wywołaniu. Na początku trzeba się namęczyć i działać laktatorem, żeby naprodukować mleka. Bynajmniej ja tak robiłam;)
Jeszcze raz zdrówka i szybkiego powrotu do domku.
Dzięki. Bo cukier jej spadał. Dziś jest cały dzień odłączona i wszystko w porządku. Aby tak dalej. Ja nie chcem upierać się przy karmieniu cycem. Jak będzie, to ok,a jak nie to trudno. Z synem długo walczyłam i nic.

Dziewczyny, poradzcie, jako mleko na początek ?
 
To dobrze, że się jej poprawiło.
Z resztą racja nie ma co na siłę.

Moja siostra kupowała z apteki jakieś dla wcześniaków, żeby jej synek dobrze przybierał. Choć nie był wcześniakiem. Ale nie pamiętam nazwy.
 
[GROUP=][/GROUP]

Dzięki. Bo cukier jej spadał. Dziś jest cały dzień odłączona i wszystko w porządku. Aby tak dalej. Ja nie chcem upierać się przy karmieniu cycem. Jak będzie, to ok,a jak nie to trudno. Z synem długo walczyłam i nic.

Dziewczyny, poradzcie, jako mleko na początek ?
Gratulacje.
Moje na początku dostawał preNan i było ok...
 
[GROUP=][/GROUP]

Dzięki. Bo cukier jej spadał. Dziś jest cały dzień odłączona i wszystko w porządku. Aby tak dalej. Ja nie chcem upierać się przy karmieniu cycem. Jak będzie, to ok,a jak nie to trudno. Z synem długo walczyłam i nic.

Dziewczyny, poradzcie, jako mleko na początek ?
Moi obaj mieli niski cukier, dwa pierwsze dni byli tylko kp, pozniej przez cukier zaczeli dostawac tez po troszku mm i juz było dobrze. Mleczko warto zebys kupila na początek takie jak dostaja w szpitalu.
My kupilismy takie jakie bylo dostępne w aptece dla wczesniakow czyli z numerkiem 0. Przez pierwszy miesiac je jedli, pozniej juz przeszlismy na 1. Duzo mam poleca Bebilon jako dobre mleczko i my tez nim dokarmiamy.
 
Moi obaj mieli niski cukier, dwa pierwsze dni byli tylko kp, pozniej przez cukier zaczeli dostawac tez po troszku mm i juz było dobrze. Mleczko warto zebys kupila na początek takie jak dostaja w szpitalu.
My kupilismy takie jakie bylo dostępne w aptece dla wczesniakow czyli z numerkiem 0. Przez pierwszy miesiac je jedli, pozniej juz przeszlismy na 1. Duzo mam poleca Bebilon jako dobre mleczko i my tez nim dokarmiamy.
A jak długo byliście w szpitalu?
 
reklama
Nie mogę sobie przypomniec kiedy wyszlismy dokladnie, ale 5 lub 6 dni (raczej 5), bo mieli zoltaczke.

Jak tam dzisiaj u Was? Nie spadaja dziewczynki za mocno z wagi?
Już nie. Doktor mówił że pięknie przybierają. Tylko że jedna nie chce cycka ,a druga już tak.ale i tak karmione mm. 20181230_095747.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry