reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ściągam ciągle całość i daję z butelki, bo jak wisieli na cycu to cały dzień najlepiej żeby z nimi przesiedzieć, a mam starszych synów a oni też potrzebuja mojej uwagi.
Zobaczę jeszcze co Pani pediatra powie w przyszłym tyg.
No to mozesz dalej ściągać aby nie stracić pokarm. A dzieci dokarmic trochę aby ciałko
nabrali
Parka przyszła w 38 tygodniu. Richard ważył 2534 gram, a Mathilda 2233 gram. Nooo... Najbliższe lata bedą bardzoooo wesołe z Edwardem, George'm, Elizabeth, Richardem i Mathildą.
Jezusie... Ile nas przybyło
No będzie z miała co robić, ale i bawić się będą razem.
Witam się z wami nieśmiało :) jestem w 12 tygodniu ciąży bliźniaczej. Mam już 8 letniego syna. Od początku ciąży coś się dzieje, plamienia, bóle itd. Ale wierze ze uda się dotrwać do końca. Termin mam na 20 sierpień ;)
Podczytuje was od jakiegoś czasu.
Mam do was pytanie: w 6 tyg dowiedziałam się ze będę miała bliźniaki, dwuowodniowe dwukosmowkowe, jedna kosmowka na przedniej druga na tylnej ścianie.
I tak było do czwartku, w czwartek na wizycie lekarz stwierdził ze jednak widzi jedną kosmówkę na tylnej ścianie macicy. Dzisiaj trafiłam do szpitala z plamieniem i kosmowki są najpeawdopodobniej dwie ale na tylnej ścianie. Czy jest możliwe żeby kosmowka się przeniosła z przedniej na tylna ściankę ? Czy wcześniej lekarze błędnie ocenili ? Dodam ze 4 lekarzy widziało w styczniu dwie kosmowki ( na przedniej i tylnej ścianie)

Mam nadzieje ze zbyt mocno nie zagmatwalam ;)
Witam! Ja miałam jedno z tylną jedno z przodu i tak to zostało do konca. A różnicą między dziećmi nie wielka. Raczej w normie.
 
reklama
Oo to my mielismy takie przeboje z ubieraniem do niedawna i z dnia na dzien przeszło. Ciezko było do tego stopnia, ze nasz lobuz przez dwa miesiace wyszedl z domu trzy razy, z czego dwa to na szczepienie. Ciagle darl sie, uciekal, rozbieral z tego co sila mu zalozylismy i tak za kazdym razem az po 30-40 minutach szarpania odpuszczalismy i zostawal w domu bo od krzyku i tak byl caly mokry, zmeczony i nie nadawal sie do wyjścia.

W sumie fajny taki babiniec. I wprawe w obsludze corek juz masz :D a co babcie maja do dziewczynek? Nie maja innych wnuczat tylko Wasze?
To u nas podobnie... Ale one bardziej się denerwują tym ile tych ciuchów jeszcze rajstopy spodnie, kolejne spodnie takie na błoto z gumy buty kurtki czapki rękawiczki. Jak już dojdziemy do butów to.reszte zakładam na klatce schodowej... niezły maraton...
Co do babć to jedna ubustwia chłopców Ale jak na złość ma same wnuczki[emoji23][emoji23]
Średnio mnie jej preferencje interesują ino teksty no trudno byle zdrowe są lekko wkurzajace....
 
A moje dzieci nigdy z ubieraniem nie mialy zadnych problemow...8-) starszy to w ogole uwielbia przymierzac ciuchy np. na zakupach i cieszy sie z ciuchow conjest raczej rzadkoscia u dzieci :p
 
Halszka_00 gratuluję!
mama płci męskiej cudowne maluszki :)

Momof229 u Ciebie z dwóch chłopców zrobiła się parka a u mnie z parki dwóch chłopców:D

Dzisiaj byłam na wizycie i miałam usg no jaja jak malowane ukryć się nie da :)
W sumie jest 0,5 kg szczęścia:)
 
Witam się z wami nieśmiało :) jestem w 12 tygodniu ciąży bliźniaczej. Mam już 8 letniego syna. Od początku ciąży coś się dzieje, plamienia, bóle itd. Ale wierze ze uda się dotrwać do końca. Termin mam na 20 sierpień ;)
Podczytuje was od jakiegoś czasu.
Mam do was pytanie: w 6 tyg dowiedziałam się ze będę miała bliźniaki, dwuowodniowe dwukosmowkowe, jedna kosmowka na przedniej druga na tylnej ścianie.
I tak było do czwartku, w czwartek na wizycie lekarz stwierdził ze jednak widzi jedną kosmówkę na tylnej ścianie macicy. Dzisiaj trafiłam do szpitala z plamieniem i kosmowki są najpeawdopodobniej dwie ale na tylnej ścianie. Czy jest możliwe żeby kosmowka się przeniosła z przedniej na tylna ściankę ? Czy wcześniej lekarze błędnie ocenili ? Dodam ze 4 lekarzy widziało w styczniu dwie kosmowki ( na przedniej i tylnej ścianie)

Mam nadzieje ze zbyt mocno nie zagmatwalam ;)
Dobrego co się dzisiaj dowiedziałam to u mnie jedno łożysko jest na przedniej drugie na tylnej ścianie więc nie wiem jak było wcześniej ale chyba tak samo no wątpię żeby to się mogło przenieść ale lekarzem nie jestem...
 
Halszka_00 gratuluję!
mama płci męskiej cudowne maluszki :)

Momof229 u Ciebie z dwóch chłopców zrobiła się parka a u mnie z parki dwóch chłopców:D

Dzisiaj byłam na wizycie i miałam usg no jaja jak malowane ukryć się nie da :)
W sumie jest 0,5 kg szczęścia:)
Aż boję się co zobaczę na następnej wizycie :) A który tydzień już u ciebie? Kiedy masz usg połówkowe?
 
Aż boję się co zobaczę na następnej wizycie :) A który tydzień już u ciebie? Kiedy masz usg połówkowe?
Z usg i wielkości dzieci skończymy 18 z om 17t4d. Na połowie zapisalam się jedno do poradni ciąż mnogich na 28.02 ale 04.03 mam usg 3D. A Ty?
 
Z usg i wielkości dzieci skończymy 18 z om 17t4d. Na połowie zapisalam się jedno do poradni ciąż mnogich na 28.02 ale 04.03 mam usg 3D. A Ty?
Ja kończę jutro 18 tydzień. A usg mam 22 lutego. A jak samopoczucie? Mi ostatnio wyszło za wysokie tsh i biorę lek raz dziennie. Do tego jeszcze anemia. I często robi mi się słabo szczególnie w kościele lub sklepie.
 
reklama
Ja kończę jutro 18 tydzień. A usg mam 22 lutego. A jak samopoczucie? Mi ostatnio wyszło za wysokie tsh i biorę lek raz dziennie. Do tego jeszcze anemia. I często robi mi się słabo szczególnie w kościele lub sklepie.
No tak średnio, bo skurcze mam, ale na szczęście szyjka jest ok. No i bóle kręgosłupa idzie do pośladków i mi nogi ugina, a tak to ok. Coraz lepiej czuje młodych to już nie tak jak robaczki:)
Co do tego słabo to ja akurat mam uderzenia gorąca, ludzie pozapinani pod brodę a ja się gotuję I mam efekty, bo znowu przeziębiona jestem.
Za to wiem już że cc bedzie pod koniec czerwca. Mamy ustalić termin na następnej wizycie, bo musi mnie zgłosić na cesarske wcześniej do szpitala.
 
Do góry