reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Nie nie ja to mam jeszcze dużo czasu dopiero 12tc :) ale tak powoli się rozglądam bo to nie mały wydatek A wolę sobie wózek z polski przywieźć bo u mnie dużo droższe.
My mamy tez jeden obok drugiego- Tfk twinner duo twist i jestem bardzo zadowolona. Mieści się praktycznie wszędzie ;)
Wydatek dość spory, dlatego my postawiliśmy na wersję używaną.
Ps.. kupowaliśmy jak już nasze maleństwa były na świecie, bo wcześniej nikt nie wiedział, że będziemy mieli bliźnięta:D
 
reklama
Nie denerwuj się. Nie o to mi chodziło. Każda historia jest inna. Każda ciąża jest inna. U mnie w tej byłam pod kontrolą od początku, zupełnie inni lekarze, inne podejście mega dużo profilaktyki. I dotrwalam. 30t3d dobiega końca A ja sama nie wierzę, że już tu jesteśmy.
Życzę zdrowej i spokojnej ciąży;***

Ja staram się żyć dalej, choć wiadomo zawsze będę mieć o 1 syna więcej niż ludzie widza na ziemi... Ale cieszę się że mogłam go zobaczyć, przytulić, pożegnać. I nigdy nie.przestane go kochac mimo, że dwa nowe życia są we mnie.

Jesteś naprawdę dzielna kobietka aż Cię podziwiam Nie jedna by sobie nie poradziła
Jak już 30t3d to chyba już z górki Musi być dobrze. Teraz bliźniaki to tak jak by ten u góry chciał Ci oddać to co wcześniej straciłaś Chociaż rozumiem Cię że o pierwszym nigdy nie zapomnisz tak długo go nosilas pod sercem a tu taka strata dla mnie niewyobrażalna Trzymam kciuki za dzieciaczki i oczywiście za Ciebie :*
 
Jak to nikt nie wiedzial? Na usg nie było widać?
My mamy tez jeden obok drugiego- Tfk twinner duo twist i jestem bardzo zadowolona. Mieści się praktycznie wszędzie ;)
Wydatek dość spory, dlatego my postawiliśmy na wersję używaną.
Ps.. kupowaliśmy jak już nasze maleństwa były na świecie, bo wcześniej nikt nie wiedział, że będziemy mieli bliźnięta:D
 
Jesteś naprawdę dzielna kobietka aż Cię podziwiam Nie jedna by sobie nie poradziła
Jak już 30t3d to chyba już z górki Musi być dobrze. Teraz bliźniaki to tak jak by ten u góry chciał Ci oddać to co wcześniej straciłaś Chociaż rozumiem Cię że o pierwszym nigdy nie zapomnisz tak długo go nosilas pod sercem a tu taka strata dla mnie niewyobrażalna Trzymam kciuki za dzieciaczki i oczywiście za Ciebie :*
Dziękuję;*
Ten nasz u góry to Franek i czuwa nad nami jak widać:)
A teraz czekamy na Stasia i Amelke [emoji173]
 
@besos A na kiedy masz termin? My też mieliśmy kupić bebetto 42 ale jednak to że drugie dziecko jest niżej i jest do niego utrudniony dostęp mnie zniechęciło. Wybraliśmy inny wóz. :)

@mamapłcimęskiej 30t3d dobiega końca. To jakiś cud. Nadal szpitalnie ale w 3 paku ! :) aż nie wierzę bo w 24tc leżałam już ba porodowce. Dzieciaki mają 1300 i 1500 ponoć norma. Czuje się leoiej. Skurczy nie mam ale raczej zostaje tu do końca.
Powoli zaczynam ogarniać wyprawkę [emoji849] choć strach po pierwszej stracie jest ...
Dlatego dobrze, ze jest spory wybor, wiec kazdy znajdzie cos dla siebie :D u mnie skonczony 28tc 27.06 mam termin cesarki. Wlasnie czekam na usg zobaczyny ile chlopcy waza :)
 
reklama
Hey :) dawno nie pisałam.
Jestem obecnie w 23t1d.
Wczoraj miałam kolejne usg. Maluchy póki co ważą 559 i 525 gramy. Różnica między niby 6%. Czyli super. ;) odkąd w 13 tygodniu wyszło ze będą chłopaki nic się nie zmieniło, zawsze chętnie pokazują co mają między nogami.
Wyprawkę już prawie całą mam. Brakuje mi łóżeczka, wózka i komody z przewijakiem. I pierdolek typu pieluszki kremy itd.

Czy jest tu jakaś dziewczyna w podobnym wieku ciąży? Ile ważyły na tym etapie wasze maluchy ?
Jestem w 23i 4 wczoraj miałam wizytę mi chłopcy mają po ok 565 g. Ja mam tylko trochę ubranek i wózek. Muszę się zabrać za zamawianie bo już czas goni :)
 
Do góry