reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

33t3d.
Ktg wyszło dziś kiepskie, więc od razu przepływy, powtorne ktg i szybka decyzja czy CC czy nie... Ale ufff wyszło ok... chociaż.. nastawiamy się że ten dzień coraz bliżej [emoji849] A ja sie martwię że to za wcześnie.. może do 34 uda się docignąć... bo mimo że to ciąża 2k2o to różnica między dziećmi prawie 500g i to lekarzy niepokoi. Do tej pory była różnica 200-300g...
No nic... mam nadzieję że będzie dobrze. Z usg wczoraj waga 1800 i 2250
 
reklama
33t3d.
Ktg wyszło dziś kiepskie, więc od razu przepływy, powtorne ktg i szybka decyzja czy CC czy nie... Ale ufff wyszło ok... chociaż.. nastawiamy się że ten dzień coraz bliżej [emoji849] A ja sie martwię że to za wcześnie.. może do 34 uda się docignąć... bo mimo że to ciąża 2k2o to różnica między dziećmi prawie 500g i to lekarzy niepokoi. Do tej pory była różnica 200-300g...
No nic... mam nadzieję że będzie dobrze. Z usg wczoraj waga 1800 i 2250
Ale to chyba jeszcze nie jest taka duza roznica? Uda sie tyle Wam sie udawalo przeciagnac ten dzien to i do 35 sie dacie rade:) bedzie dobrze :)
 
33t3d.
Ktg wyszło dziś kiepskie, więc od razu przepływy, powtorne ktg i szybka decyzja czy CC czy nie... Ale ufff wyszło ok... chociaż.. nastawiamy się że ten dzień coraz bliżej [emoji849] A ja sie martwię że to za wcześnie.. może do 34 uda się docignąć... bo mimo że to ciąża 2k2o to różnica między dziećmi prawie 500g i to lekarzy niepokoi. Do tej pory była różnica 200-300g...
No nic... mam nadzieję że będzie dobrze. Z usg wczoraj waga 1800 i 2250
Trzymam kciuki żeby dzieciaki powiedziały jak najdłużej w brzuchu.
 
Ja dzisiaj byłam na wizycie i Pani doktor tylko sprawdziła położenie dzieci i od środka zbadała szyjke. Nawet nie wiem ile ważą. A jak wyglądają wasze wizyty oczywiście na NFZ.
 
33t3d.
Ktg wyszło dziś kiepskie, więc od razu przepływy, powtorne ktg i szybka decyzja czy CC czy nie... Ale ufff wyszło ok... chociaż.. nastawiamy się że ten dzień coraz bliżej [emoji849] A ja sie martwię że to za wcześnie.. może do 34 uda się docignąć... bo mimo że to ciąża 2k2o to różnica między dziećmi prawie 500g i to lekarzy niepokoi. Do tej pory była różnica 200-300g...
No nic... mam nadzieję że będzie dobrze. Z usg wczoraj waga 1800 i 2250
U mnie bylo bardzo podobnie. Różnica miedzy chlopcami rosla z kazdym tygodniem. Jak jednemu przeplywy słabo wyszly to na drugi dzien byla cc, ale u mnie byl wtedy 36+3.
Nic nie poradzisz, jestes super dzielna mama i będzie dobrze. Calkiem spore te Twoje bliźniaki jak na 33tc ;)
 
Dziękuję Właśnie patrzę i nawet używany w fajnej cenie można kupić a wygląda jak nowy. Ja byłam zdecydowana że chce wózek jeden obok drugiego ale jak tak przeglądam opinie o wózkach to już nie jedna mama mówiła że te wózki jeden za drugim są najwygodniejszy.
Spróbuj sobie Zoom ABC Design. Miałam okazje go prowadzić i używać i naprawdę byłam bardzo zadowolona
 
reklama
Ja dzisiaj byłam na wizycie i Pani doktor tylko sprawdziła położenie dzieci i od środka zbadała szyjke. Nawet nie wiem ile ważą. A jak wyglądają wasze wizyty oczywiście na NFZ.
Ja chodzę na NFZ. Mam wizyty co 3 tygodnie. Od około 8 tygodni mam sprawdzana szyjkę na usg dopochwowym oraz zwykłym badaniem. Zawsze usg dzieci z pomiarami (waga, różnica między dziećmi, sprawdzenie przepływów, serduszek, narządów wewnętrznych). Każda wizyta wyglada mniej więcej jak prenatalne pod względem dokładności i ilości pomiarów.
 
Do góry