reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hehe no właśnie nie ma to jak terminy w ciąży bliźniaczej ;) lepiej się nie przyzwyczajać :D a super! tak się właśnie zastanawiałam jakie szpitale wybierają mamy z tych okolic:) ja ostatnio zaspa ale jestem otwarta na zmiany:)
Ja urodziłam na starej klinicznej jeszcze. Super opieka. Chwalę sobie i patologie i neonatologie. Moje panny z 32tc. Super szpital polecam
wlasnie wrocilam z usg i mamy tylko jedno :)
najwazniejsze, ze jest i zyje :)
GRATULACJE fajnie że się udało
Chyba dobrze kojarzę Cię z innego wątku... oby córeczka byka tym razem...[emoji109][emoji109]
Edit... swoją drogą zapraszam do nas na wątek dla wielodzietnych... Można ponarzekać na dzieci [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
No właśnie,ja chyba na uck postawię;) u mnie też dwie panny będą i jeszcze jedna w domu,więc babiniec totalny:D
Ja mam 4 córy [emoji6]
Uck super... położne fajne lekarze różni niektórzy mało rozmowni ale znają się na rzeczy. Wiadomo że każdy ma czasem gorszy dzień. No i teraz te warunki w szpitalu [emoji7]. Mój lekarz mówi że ciężko z miejscami. Chciałam tam rodzić w tym roku ale że względu na to oblężenie nawet nie jechałam tylko do najbliższego szpitala... i dzięki Bogu bo urodziłam jakoś 30 min od wejścia do szpitala [emoji23]
 
Ja mam 4 córy [emoji6]
Uck super... położne fajne lekarze różni niektórzy mało rozmowni ale znają się na rzeczy. Wiadomo że każdy ma czasem gorszy dzień. No i teraz te warunki w szpitalu [emoji7]. Mój lekarz mówi że ciężko z miejscami. Chciałam tam rodzić w tym roku ale że względu na to oblężenie nawet nie jechałam tylko do najbliższego szpitala... i dzięki Bogu bo urodziłam jakoś 30 min od wejścia do szpitala [emoji23]
Ojej jak szybko! I 4 córy jak Musierowicz :D No właśnie też mi się wydaje że kompetentni tylko właśnie pewnie ciężko z miejscem. Byłam ostatnio u dr Freund Światkowskiej podobno jak się jest stała pacjentka to jest łatwiej z miejscem ale mnie niestety nie stać żeby chodzić regularnie
 
Ojej jak szybko! I 4 córy jak Musierowicz :D No właśnie też mi się wydaje że kompetentni tylko właśnie pewnie ciężko z miejscem. Byłam ostatnio u dr Freund Światkowskiej podobno jak się jest stała pacjentka to jest łatwiej z miejscem ale mnie niestety nie stać żeby chodzić regularnie
Dla swoich miejsce znajdą. Dużo też zależy od sytuacji. UCK nastawiony jest na porodu SN nawet bliźniacze, więc jak myślisz o cesarce to lepiej zaspa.
 
reklama
Do góry