reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ja też o wiele gorzej przechodzę ciążę bliźniacza. Mam idealne porównanie z pierwszą ciąża,bo termin porodu różnił się o tydzień. Pamiętam jak jeszcze we wrześniu pojechałam na wakacje z płaskim brzuchem i świetnym samopoczuciem , a teraz? Brzuch wielki był już przed pozytywnym testem z powodu wzdęć [emoji14] aktualnie jestem w 11 TC i mam chyba wszystkie objawy ciążowe prócz wymiotów (jednak mdłości są). A jak mi zapachy przeszkadzają.. mam nadzieję,że w 2 trymestrze się to uspokoi,bo oszaleje ;)
Ja jestem w 19tc i brzuch mam jakbym się mocno najadła :D mdłości i wymioty ustąpiły jakiś miesiąc temu także trzymam kciuki :)
 
Dzisiaj trafiłam na forum aktualnie jestem w 18tc dwuowodniowej dwukosmówkowej z terminem na 30 stycznia, prawdopodobnie czeka mnie rodzenie w Gdańsku u planowana cesarka po poprzednich przejściach i nie wiem gdzie jest lepiej z pomocą od personelu medycznego, mogłaby pomoc jakaś dobra duszyczka z wyborem
 
Witam. Jestem w 12stym tygodniu ciąży. Dwa dni temu dowiedziałam się że jest to ciąża bliźniacza. Podczas badania prenatalnego lekarz stwierdził że jedno dziecko jest mniejsze. Skierował mnie na blasze badania do Warszawy. Wspomnę że jest to ciąża jednokosmówkowa dwuowodniowa. Od wizyty bardzo się stresuje, boję o ciążę przez co nie mogę jeść. Dodam że do tej pory nie miałam problemów z funkcjonowaniem. Nie byli mdłości, wymiotow. Proszę o kontakt osób w podobnym typie ciąży.
Hej. Zaszlam w ciążę ze spirala miedziana. Dzis sie dowiedziałam, ze to ciąża bliźniacza jednokosmówkowa dwuowodniowa! Jestem w 8tyg. Bylas na tych badaniach?
 
reklama
Do góry