reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Jesteś matka ubierasz jak chcesz to po 1 :)
Po 2 W szpitalach zazwyczaj mają ciuszki, a na liście jest to co trzeba do wyjścia :) więc się upewnij , bo po co brać kolejna torbę

Przy blizniakach też kupiłam suszarkę bębnowa- cudo ;) nie wiem jak mogłam żyć wcześniej bez ; lp.
Na szczęście mam suszarkę bębnową, chwila i wszystko uprane, wysuszone i mięciutkie że prasować nie trzeba :)
Moja matka za każdym razem jak wspominam o ubrankach to krzyczy żebym dużo nie kupowała bo szybko wyrosną, wiem o tym, ale jak mi wszystko w szpitalu zapaskudzą to gołych ich nie położę.
Na jednej liście do szpitala było że mają być kaftaniki+śpiochy, a spodenki i body są zabronione żeby nie uszkodzić pępuszka. Tyle że mało gdzie widziałam kaftaniki, jakoś mnie nie przekonują i i tak wezmę body+pajac, tylko dokupię kilka kompletów :)
 
reklama
Jesteś matka ubierasz jak chcesz to po 1 :)
Po 2 W szpitalach zazwyczaj mają ciuszki, a na liście jest to co trzeba do wyjścia :) więc się upewnij , bo po co brać kolejna torbę

Przy blizniakach też kupiłam suszarkę bębnowa- cudo ;) nie wiem jak mogłam żyć wcześniej bez ; lp.

Nadal zastanawiam się między 2szpitalami to lista dla noworodka z pierwszego
Screenshot_2019-11-02-07-13-14-561_com.google.android.apps.docs.png

A w drugim chcą nawet kosmetyki do kąpieli noworodka bo nic nie mają!
 
To wygląda jakby faktycznie trzeba było mieć swoje ale może zadzwoń i zapytaj, bo np u mnie w szpitalu też była lista A tak naprawdę to kto chciał to miał swoje A reszta miała szpitalne
Nadal zastanawiam się między 2szpitalami to lista dla noworodka z pierwszegoZobacz załącznik 1040509
A w drugim chcą nawet kosmetyki do kąpieli noworodka bo nic nie mają!
 
To wygląda jakby faktycznie trzeba było mieć swoje ale może zadzwoń i zapytaj, bo np u mnie w szpitalu też była lista A tak naprawdę to kto chciał to miał swoje A reszta miała szpitalne
U mnie kazali miec wszystko swoje. Szpitalne dawali jak ktos z ulicy nagle przyjechal, ale mieli malutko a szpital ogromny i mnostwo porodow codziennie. Jak moi chlopcy wyrosli z rozmiaru 50, to maz zawiozl do szpitala te ciuszki. Tam sie komus przydadza, a nam juz nie ;)
 
Dzięki, to mnie trochę pociesza, bo ciągle w stresie chodzę że coś jest nie tak.
W pierwszej ciazy mialam takie bole ciagnace i napiety brzuch do 19 tc. Bralam do 12 duphaston, nospe, a pozniej nospe i magnez. Po 19 juz bylo super do konca. Przy blizniakach liczylam ze bedzie podobnie, ale nie bylo. Brzuch mnie nie bolal od 33tc, bo bylam w szpitalu i lezalam cale dnie, dostajac leki. Pozniej wyszlam i tez bylo jako tako do porodu, czyli bez bolu udalo sie w sumie okolo 3 tygodnie.
Prawda jest taka, ze dobrze bylo tylko jak nic nie robilam i lezalam. Ale sprobuj lezec caly dzien, majac 1,5 roczne dziecko ;)

Mam nadzieje ze u Ciebie bedzie lepiej i Ci to minie. Trzymam kciuki!
 
W pierwszej ciazy mialam takie bole ciagnace i napiety brzuch do 19 tc. Bralam do 12 duphaston, nospe, a pozniej nospe i magnez. Po 19 juz bylo super do konca. Przy blizniakach liczylam ze bedzie podobnie, ale nie bylo. Brzuch mnie nie bolal od 33tc, bo bylam w szpitalu i lezalam cale dnie, dostajac leki. Pozniej wyszlam i tez bylo jako tako do porodu, czyli bez bolu udalo sie w sumie okolo 3 tygodnie.
Prawda jest taka, ze dobrze bylo tylko jak nic nie robilam i lezalam. Ale sprobuj lezec caly dzien, majac 1,5 roczne dziecko ;)

Mam nadzieje ze u Ciebie bedzie lepiej i Ci to minie. Trzymam kciuki!
Dzięki, też mam taką nadzieję, dziś leżę cały dzień i jest ok :).
W poniedziałek wizyta, już nie mogę doczekać się serduszek!!
 
reklama
No mi te cosi City nie podeszly, bo dzieci były małe, teraz na syna jest super, ale córka bardziej okrągła, ale jednak "ktotka" i dziwnie siedzi w tym foteliku... dlatego odradzam
My jeszcze nie używamy spacerowek , ale niebawem trzeba będzie bo mój syn to jakiś gigant ;p my z mężem ledwo po 170 A on to zanosi się że będzie wysoko potężny facet :D
Też myślimy, żeby kupić spacerówki jeden obok drugiego, jaką mieliście?
Niektórzy zezwalają te z bebetto A inni właśnie nie. Co tobie w nich przeszkadzało? Myslalam żeby Np kupić jakąś tańszą taka spacerowke jeden obok drugiego i mieć ja taka na zakupy czy tu gdzieś blisko A te bebetto to mieć na jakieś dalsze wyjazdy bo jednak on wydaje się porządny .. doradzisz coś ? :)
Też mam nadzieję że moim dzieciom nie minie chęć spania we własnych lozeczkach [emoji14]
Ja się cieszę, że nam się to udało mimo braku wiary innych. ;)
My dostalismy na chrzest w prezencie dla chlopcow spacerowka joei aire twin, jak dla mmie super, prowadzi sie jedna reka, bardzo zwinna i na spacerze testowym (rozklada sie na plasko) zmiescila sie swobodnie w malym sklepie osiedlowym.
 
Do góry