reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

A i potwierdzam ciekawostkę że mają charaktery takie jak miały w brzuchu :-D ta większą której prawie nie czułam i nie byłam pewna czy z nią wszystko Ok jest spokojna, wcale nie płacze, nawet nie chce jeść tylko by spała, a ta która ciągle się kręciła i mnie wypychała z każdej strony mimo że mała to ciągle się kręci, drze że jest głodna i ssie jak odkurzacz :-)
U mnie ta tendencja z brzucha utrzymywała się przez rok... A teraz ta niby spokojniejsza to większy łobuz.
 
reklama
Gratulacje Ja rodzilam SN i u mnie drugie wyszło bez bólu. Ale u mnie różnica między dziewczynami 3minuty. Mi poród zacząć się w szpitalu ok 20 pierwsze skurcze po 22 porodowka a po 2 panny były na świecie. Między 1 a drugim dzieckiem szybkie usg. Może właśnie fakt że tak szybko jedno po drugim się urodziło sprawił że bez bólu, albo to że 2 dziecko rodzilam bez skurczy. Położna kazała porostu przeć by 2 panna nie zdążyła fiknąć koziołka...
Wow, pierwszy raz czytam, ze da sie urodzic bez skurczu, no i ze nie daja odpoczac po 1 dziecku. Niesamowite.

Jak Twoje dziewczyny w pkolu?
 
Wow, pierwszy raz czytam, ze da sie urodzic bez skurczu, no i ze nie daja odpoczac po 1 dziecku. Niesamowite.

Jak Twoje dziewczyny w pkolu?
Nie było do czego odpoczywać. Poszło tak sprawnie jakby się łożysko rodziło.
W przedszkolu było by super gdyby nie choroby. Co jakiś czas coś przynoszą. Ale chodzą chętnie panie mają super. Także jesteśmy zadowoleni.
 
Nie było do czego odpoczywać. Poszło tak sprawnie jakby się łożysko rodziło.
W przedszkolu było by super gdyby nie choroby. Co jakiś czas coś przynoszą. Ale chodzą chętnie panie mają super. Także jesteśmy zadowoleni.
To tylko pozazdroscic :)
A choroby na początku sa paskudne. Moj też znosi i choruja wszyscy trzej. Fajnie ze im sie podoba i chcą chodzic. Zawsze to milej niz takie zaryczane ciagnac na sile ;)
 
To tylko pozazdroscic :)
A choroby na początku sa paskudne. Moj też znosi i choruja wszyscy trzej. Fajnie ze im sie podoba i chcą chodzic. Zawsze to milej niz takie zaryczane ciagnac na sile ;)
Dokładnie. Jak widzę te płacząc dzieci w szatni... aż się serce kraje... chyba bym zabrała jakby mi tak ryczały...
Trochę mi najmłodszej szkoda bolapie wszystko to co siostry... Ale byle do wiosny potem już będzie łatwiej.
 
Dokładnie. Jak widzę te płacząc dzieci w szatni... aż się serce kraje... chyba bym zabrała jakby mi tak ryczały...
Trochę mi najmłodszej szkoda bolapie wszystko to co siostry... Ale byle do wiosny potem już będzie łatwiej.
A wracasz do pracy po rodzicielskim czy zostajesz z malutka w domu?
Byle do wiosny! Tez sie nie moge doczekać i mam dość odciagania glutow ;)
 
3donba i już obie są z nami w pokoju na stałe, chyba nawet nie będzie żółtaczki i wyjdziemy wcześniej niż myślałam :-)
IMG_20191105_121945.jpg

No dobrze to jeszcze na koniec się pochwalę dziewczynkami :-D
 
reklama
Gratulacje Ja rodzilam SN i u mnie drugie wyszło bez bólu. Ale u mnie różnica między dziewczynami 3minuty. Mi poród zacząć się w szpitalu ok 20 pierwsze skurcze po 22 porodowka a po 2 panny były na świecie. Między 1 a drugim dzieckiem szybkie usg. Może właśnie fakt że tak szybko jedno po drugim się urodziło sprawił że bez bólu, albo to że 2 dziecko rodzilam bez skurczy. Położna kazała porostu przeć by 2 panna nie zdążyła fiknąć koziołka...
To fajnie, że chociaż drugie dało się bez bólu :). Moje skurcze trwały może jakieś 15minut i Adaś już był z nami. Dlatego nie zdążyliśmy wyjechać do szpitala, ale kurtkę już miałam na sobie;) A drugie też kazali mi przeć bez skurczy, ale uparciucha mała nie chciała wyjść i podali oksytocyne to dwa skurcze i mała była z nami. ❤
 
Do góry