reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Tez czekamy na wieści :-) pierwsza ciąża?

Taaak :) Nie do końca planowana, tzn. planowana za kilka miesięcy, ale cieszymy się bardzo, choć w obecnych czasach trochę obaw jest :( Babcia miała bliźnięta, ale straciła ciążę, więc ciąża mnoga u nas teoretycznie możliwa ;) Chociaż nie ukrywam, że te 3 pęcherzyki trochę nas przeraziły, a chłopa mojego to tak bladego nigdy nie widziałam 😂
 
Taaak :) Nie do końca planowana, tzn. planowana za kilka miesięcy, ale cieszymy się bardzo, choć w obecnych czasach trochę obaw jest :( Babcia miała bliźnięta, ale straciła ciążę, więc ciąża mnoga u nas teoretycznie możliwa ;) Chociaż nie ukrywam, że te 3 pęcherzyki trochę nas przeraziły, a chłopa mojego to tak bladego nigdy nie widziałam 😂
Hahhaha:-) powien tak teraz gdybym miala jedno dziecko to bym sie chyba zanudzila:-p duzo więcej roboty jest przy dwojce a przy trojce to musi byc hardcor :-D Jednak to cudowna sprawa miec takie maluchy. U mnie czasem nie daje rady ogarnac dwojki sama bo teraz sa strasznie ruchliwe. Znaczy da rade to robic ale szkoda mi patrzeć jak jedno karmie a drugie placze. Mam mame na miejscu szybko przybiega i zajmuje sie druga. Chce byc samodzielna ale czasem sie nie da. Na pewno czy trojce ktos jest potrzebny do opieki więcej niz Ty. :-)
 
Taaak :) Nie do końca planowana, tzn. planowana za kilka miesięcy, ale cieszymy się bardzo, choć w obecnych czasach trochę obaw jest :( Babcia miała bliźnięta, ale straciła ciążę, więc ciąża mnoga u nas teoretycznie możliwa ;) Chociaż nie ukrywam, że te 3 pęcherzyki trochę nas przeraziły, a chłopa mojego to tak bladego nigdy nie widziałam 😂
Mój narzyczony fajnie zareagował na blizniaki :-p mowi : Zawsze sie o to modlilem. :p powodziam żeby teraz 6 w totka wymodlil skoro go tak Bog slucha:p
 
Mój narzyczony fajnie zareagował na blizniaki :-p mowi : Zawsze sie o to modlilem. :p powodziam żeby teraz 6 w totka wymodlil skoro go tak Bog slucha:p

O bliźniakach to i my marzyliśmy, mieliśmy taka cichą nadzieję na chłopca i dziewczynkę 😁 Wręcz sobie wmówiłam, że na pewno będę miała bliźnięta xD Będę się martwić po jutrzejszej wizycie, bo jak będzie trójka, to trzeba chałupę budować 😱
 
O bliźniakach to i my marzyliśmy, mieliśmy taka cichą nadzieję na chłopca i dziewczynkę 😁 Wręcz sobie wmówiłam, że na pewno będę miała bliźnięta xD Będę się martwić po jutrzejszej wizycie, bo jak będzie trójka, to trzeba chałupę budować 😱
Dawaj znać od razu. :-) to na pewno. Wiekszy dom potrzebny na taka ekipe. Moje sa na razie z nami w pokoju. I ciezko jak jedno usypia a drugie cos zaplacze i sie budzi :-) super jakby wszystko robily razem :-)
 
reklama
Czesc. Prosze o Wasze zdanie... Ostatni okres mialam 18 marca. W 7 dni po terminie okresu jak go nie dostalam byłam na usg i lekarz nie widzial nic. Kazal zbadac bhcg w dniu 27.04 wynik byl 5000 a w dniu 29.04 7560. Na usg 29.
04 omal nie zemdlalam bo lekarz zobaczyl dwa pecherzyki, wymiary takie same. W srodku nic nie widzial, mowil ze przyrost bhcg ciut maly. Kazal powtorzyc bete w tym tygodniu i 12 maja wizyta. Boje sie blizniat, jestem przerazona. Mam juz dwie córki ktore aa ciagle male. Chcielismy 3dziecko ale ciaza blizniacza mnie przeraza.. Do sedna - bhcg jest niskie jestem swiadoma ze moze z tego nic nie wyjsc ale czy sa sytuacje ze beta jednak wzrośnie?
 
Do góry