reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Albo może jakaś inna Pani miała podobne usg?
Ja u Ciebie nic nie widzę takiego [emoji2368]. Ale tak jak mówił lekarz, okaże się później [emoji4]. U mnie w 6tc wyglądało to tak.
IMG_20191210_122133.jpeg
 
U mnie ginekolog twierdzi, że jest to gdzieś 3 tydzień.. Ale chyba do 20 lutego jajko zniosę.. 4 dni po spodziewanej Miesiączce beta była 2640.. Wskazująca tym s na 5 tydzień. Cykle regularne. Nie wiem czy nie pojadę zrobić Bety dzien po dniu zobaczyć jak rośnie..
 
Spokojnie. Myślę, że nie ma co się kłuć codziennie - troszkę cierpliwość bo się wykończysz :) jak ma być to będzie :)

Ja na przykład w 1 dniu po spodziewanej miesiączce zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny a dopiero tydzień później był pozytywny.

W 6t(+6) miałam hCG 77 535, tydzień później robiłam USG i wszystko było jasne!
 
Generalnie chodzi o to, zeto moja druga ciąża.. Mój synek ma 10 miesięcy.. Oczywiście staraliśmy się o druga dzidzie.. Jednak zero objawow póki co może troszkę zmęczenie.. W pierwszej miałam. Ból brzuszka jak na miesiączke do 11 tyg.. A tutaj nic 🥴
 
Generalnie chodzi o to, zeto moja druga ciąża.. Mój synek ma 10 miesięcy.. Oczywiście staraliśmy się o druga dzidzie.. Jednak zero objawow póki co może troszkę zmęczenie.. W pierwszej miałam. Ból brzuszka jak na miesiączke do 11 tyg.. A tutaj nic [emoji3061]
Tylko się cieszyć [emoji4]. Ja od 6tc wymiotowałam dalej niż widziałam. Dopiero ok 13tc przeszło. A test wyszedł pozytywny kilka dni przed spodziewaną miesiączką. Bety nigdy nie robiłam [emoji2368]
 
reklama
No niby się cieszę... W sumie cieszyłabym się gdybym Wiedziala, że wszystko jest okej 🥴a siedzę z młodym i łapie schizę i się blokuję bo cały czas myślę..
 
Do góry