reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Cześć, meldujemy się po przenosinach do nowego szpitala;) tutaj atmosfera spokoju, każdy wie co robi, a bliźniaki z problemami to chleb powszedni. Jestem trochę spokojniejsza. Po badaniach nie ma biedy (choć nie jest idealnie). Tutaj różnica wagi wyszła 23%, mela ma 2100, a Olka 1600. U Oli lekko zaczyna się centralizacja krążenia, ale pęcherze i ilość wód płodowych w idealnej normie. Dwa razy dziennie robią przepływy i czekamy co się wydarzy. Jeśli się coś pogorszy, będzie decyzja o zakończeniu ciąży, jeśli będzie stabilnie czekamy. Pocieszające jest również to, ze tu nikt się wielce nie martwi, ze są małe i nie dadzą rady. Miewali i 500 gramowe i kończyło się dobrze. Leżymy czekamy, będzie dobrze:)
Super!!!! Ja się dzisiaj zastanawiałam co tam u was a tu takie wieści! To możemy obje na swój sposób świętować bo mnie dzisiaj wygonili do domu😛 przepływy są dobre i chociaż różnica większa niż u Twoich tez nie robią z tego paniki bo dziewczyny są energiczne ( czasami mam wrażenie, ze aż za bardzo 🤣) i nie ma na ta chwilkę zagrożenia! W środę wracamy na wszystkie badania i zobaczymy czy mnie zostawia czy wrócę jeszcze do domu!
Zobaczysz ze ci się ponad 2kg bobaski urodzą i odrazu do domku🥰
Kto ma uwierzyć we własne dzieci jak nie my mamuśki 🤣 pozdrawiam cię serdecznie i nadal trzymam kciuki ✊
 
Super!!!! Ja się dzisiaj zastanawiałam co tam u was a tu takie wieści! To możemy obje na swój sposób świętować bo mnie dzisiaj wygonili do domu😛 przepływy są dobre i chociaż różnica większa niż u Twoich tez nie robią z tego paniki bo dziewczyny są energiczne ( czasami mam wrażenie, ze aż za bardzo 🤣) i nie ma na ta chwilkę zagrożenia! W środę wracamy na wszystkie badania i zobaczymy czy mnie zostawia czy wrócę jeszcze do domu!
Zobaczysz ze ci się ponad 2kg bobaski urodzą i odrazu do domku🥰
Kto ma uwierzyć we własne dzieci jak nie my mamuśki 🤣 pozdrawiam cię serdecznie i nadal trzymam kciuki ✊

Jak bosko, ze Was wypuścili! Mnie już chyba nie wypuszczą do porodu, No ale my mamy dużo blizej:) trzymam kciuki niezmiennie, daj znać (same dobre wieści!) w środę!
 
Jak bosko, ze Was wypuścili! Mnie już chyba nie wypuszczą do porodu, No ale my mamy dużo blizej:) trzymam kciuki niezmiennie, daj znać (same dobre wieści!) w środę!
Hej jak u Was? My dzisiaj po badaniach. Przepływy w porządku ale nasza mniejsza urosła zaledwie 200g 🥺 teraz mniejsza ma trochę ponad 1200 a większa 2100 wiec różnica coraz wieksza😔 powiedzieli ze najważniejsze ze nadal rośnie i do piątku zostajemy w domu. W piątek i w poniedziałek musimy przyjechać na badanie serduszek dziewczyn i jak będzie ok to jeszcze nas puszcza do domu jak nie to zostajemy w szpitalu.
 
Hej jak u Was? My dzisiaj po badaniach. Przepływy w porządku ale nasza mniejsza urosła zaledwie 200g 🥺 teraz mniejsza ma trochę ponad 1200 a większa 2100 wiec różnica coraz wieksza😔 powiedzieli ze najważniejsze ze nadal rośnie i do piątku zostajemy w domu. W piątek i w poniedziałek musimy przyjechać na badanie serduszek dziewczyn i jak będzie ok to jeszcze nas puszcza do domu jak nie to zostajemy w szpitalu.
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ❤️ Ważne ze mała rośnie, pomalutku ale nadrabia
 
Dziewczyny ja się updatuje po jakimś czasie. Jesteśmy aktualnie w 13 tyg. Już po prenatalnych, wszystko ok. No i na pokładzie najprawdopodobniej chłopiec i dziewczynka. 🙂🙂❤️❤️
Ale super!!! Parka mi się mega marzyła ❤️😃 odkąd dowiedziałam się ze bliźniacza. Ja w pon mam połówkowe wiec już na sto procent dowiem się kto rozrabia w brzuchu, ale prawdopodobnie dwóch chłopaków 😃
 
@M_imi jak się ogólnie czujesz? Ja w 16tyg zaczęłam czuć ruchy maluchów, wiec już pewnie mało ci zostało 😃
Czuję się zdecydowanie lepiej, dziękuję! Mdłości już prawie przeszły, wracają tylko jak jestem głodna. A właśnie, głodna jestem non stop. 🙈 Czy Wy też tak macie? No i czuję, że mam więcej siły, już nie muszę każdej czynności na raty robić (oczywiście to też zależy od dnia). Ja na te ruchy czekam już przebierając nogami, czasem wydaje mi się, że jakbym czuła te bąbelki i skrzydełka motyla ale chyba jeszcze za wcześnie. 🙂 @Imagi_nacja a u Ciebie jak?
 
reklama
Czuję się zdecydowanie lepiej, dziękuję! Mdłości już prawie przeszły, wracają tylko jak jestem głodna. A właśnie, głodna jestem non stop. 🙈 Czy Wy też tak macie? No i czuję, że mam więcej siły, już nie muszę każdej czynności na raty robić (oczywiście to też zależy od dnia). Ja na te ruchy czekam już przebierając nogami, czasem wydaje mi się, że jakbym czuła te bąbelki i skrzydełka motyla ale chyba jeszcze za wcześnie. 🙂 @Imagi_nacja a u Ciebie jak?
Ja super czułam się na początku drugiego trymestru, teraz u mnie 20t i jest coraz ciężej 😂 brzuch coraz większy, plecy zaczynają ostro bolec wieczorami 😃 Powiem ci ze od razu doszło do mnie ze to ruchy jak zaczęło mi pewnego dnia coś pukać w brzuch 😃 a teraz niekiedy jak przywalą mi to aż mnie zgina a to dopiero połowa 😂😂😂
 
Do góry