reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Byłam we wtorek na usg i ciąża została porwierdzona 2o2k czyli wedlug lekarza tez ten najlepszy wariant pod wzgledem zagrozen. Byly 2 serduszka co prawda nie bylo slychac ale bily ok 126 i 140 uderzen. Dzisiaj mam juz 7t+1 :) na razie sporo mysle i staram sie cieszyc bo to jednak podwojne szczescie po 2.5 roku staran :) nie wiem co dalej, co mam robic badan nie mam zleconych ostatnio wszystkie byly super i rozyczka i trombofilia ok i morfologia i mocz ale mam slabe nawodnienie wiec musze wiecej pic. Kolejna wizyta 7.12. Jeszcze pracuje ale ze wzgledu na psychike wymeczona przez starania i mocno stresujaca prace chce maksymalnie do Swiat pracowac, ponad 9 lat nie chorowalam nie urlopowalam sir za bardzo pracowalam piatek swiatek weekendy...;)
 
reklama
Byłam we wtorek na usg i ciąża została porwierdzona 2o2k czyli wedlug lekarza tez ten najlepszy wariant pod wzgledem zagrozen. Byly 2 serduszka co prawda nie bylo slychac ale bily ok 126 i 140 uderzen. Dzisiaj mam juz 7t+1 :) na razie sporo mysle i staram sie cieszyc bo to jednak podwojne szczescie po 2.5 roku staran :) nie wiem co dalej, co mam robic badan nie mam zleconych ostatnio wszystkie byly super i rozyczka i trombofilia ok i morfologia i mocz ale mam slabe nawodnienie wiec musze wiecej pic. Kolejna wizyta 7.12. Jeszcze pracuje ale ze wzgledu na psychike wymeczona przez starania i mocno stresujaca prace chce maksymalnie do Swiat pracowac, ponad 9 lat nie chorowalam nie urlopowalam sir za bardzo pracowalam piatek swiatek weekendy...;)
Super. 2k2o 2 jajowe czy 1?
 
Hej dziewczyny

Jak sobie radzicie?
U nas dzisiaj 25tc, byliśmy na wizycie i stety niestety bardziej tryb leżący chyba do końca…🙂 dobrze ze w domu można leżeć 🙈 jakoś damy radę
 
U mnie niestety jest 1k2o i od 12 tygodnia różnica między dziewczynkami. Niestety zdiagnozowali nam suigr ( zahamowanie wzrostu) naszczescie nie całkowite u jednej z dziewczyn 🥺 Ryzyko było ze do 26 tygodnia się zatrzyma i nie da rady ale nasza wojowniczka ku zaskoczeniu wszystkich lekarzy dalej rośnie ( powolutku ale rośnie ) i rozwija się prawidłowo. W połowie 26 tygodnia podjęliśmy decyzje ze zostanę w szpitalu do rozwiązania i tak już mija 2 tydzień a dziewczynki dalej dzielnie walczą. Obecie mamy prawie 600g różnicy i myślimy ze jak jeszcze powalczą to będzie ok 1 kg różnicy ale już się tym nie martwię najważniejsze żeby jeszcze chociaż dwa tygodnie dały radę i podrosły 🤗
Hej kochana,
Jak wyglądały twoje wizyty w ciąży? Co ile miałaś badane przeplywy??
 
Dziewczyny, chciałabym Was podpytać jakie wózki wybrałyście albo jakim przyglądacie się dla Waszych pociech? U mnie jeszcze dosyć wcześnie (jutro będzie 19+0), ale chciałabym mieć coś chociaż wybranego, bo boje się, że później zostanę "uziemiona" i odpadnie np. opcja pójścia do sklepu i obejrzenia na żywo. 🙂
 
Dziewczyny, chciałabym Was podpytać jakie wózki wybrałyście albo jakim przyglądacie się dla Waszych pociech? U mnie jeszcze dosyć wcześnie (jutro będzie 19+0), ale chciałabym mieć coś chociaż wybranego, bo boje się, że później zostanę "uziemiona" i odpadnie np. opcja pójścia do sklepu i obejrzenia na żywo. [emoji846]
Valco snap duo [emoji4] Ja jestem bardzo zadowolona z wyboru.
 
reklama
Ja się jeszcze cały czas oswajam.. i szczerze to jeszcze nie wierzę że jestem w ciaży ;) ale to dopiero 7t+5. Nie mam żadnych objawów a na poprzedniej wizycie były serduszka ale jeszcze nie dało się ich posłuchać. Ale piękne było to że moj lekarz nie ma problemu z wpuszczeniem męża i pierwszy raz byl ze mną w gabinecie i to widział :)
 
Do góry