reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Gdyby ciąża była naturalna to w całe bym się nie zdziwiła, że bliźnięta to u nas to rodzinne. Ale, że to ciąża z in vitro to mnie dziwi, że słyszę jakby dwa sercuszka a był podany 1 zarodek
Ja bym się spytała lekarki dlaczego tak słyszysz🤷może jest jakieś proste wytłumaczenie
 
reklama
Hej odzywam się ponownie po I prenatalnych w 11t+6. Trochę odetchnęłam z ulgą że jest wszystko super i przeziernosc i przeplywy i seruszka itp bez zadnych nieprawidlowosci :) piwrwszy raz slyszalam serduszka :D termin wstepny z miesiaczki byl na 6.07. ale moj ekarz ciaze mnogie wywoluje wczesniej chyba ze same sie rozwiaza ale tak na pierwsza polowe czerwca mamy sie nastawic. Dzieci maja juz 6 i 6,2 cm 😍
 
Pytałam o możliwość wysokości hcg a ciąży bliźniaczej bo każdy mówił ze strasznie wysokie to hcg jak na ten tydzień….
A w rodzinie dużo bliźniąt…
Ale jak znalazł się 1 pęcherzyk to może taka moja uroda z tym hcg 🙂
Ja miałam hcg w takich typowych normach i pielęgniarka nawet mówiła ze „no jest ok”, nic nie zapowiadało ciazy bliźniaczej 😂 Jedyne co to w 6tc pare dni po wizycie miałam lekkie plamienie, i dopiero w 7tc nagle pojawił się kolejny na usg 🤷‍♀️😂
 
Dziewczyny które mają już maluszki jak je usypiacie? Jedna po drugiej? Obie na raz? Bo jak ja usypiam córki to mi jedna płacze bo smoczek wypadł i budzi drugą. Drugiej załącza się ssanie paluszków zanim się wydrze o butelkę.. 👩‍🔧I tak oto usypianie w jednym pokoju to gehenna. A ostatnio próbuje je synchronizować bo spac nie idzie wcale. Jedna o 18ej udaje się na nocny sen a druga po długim bujaniu po 22ej. I jedna to ranny ptaszek a druga królewna o 9:00 jak otworzy oczy to będzie dobrze 🙄
Jakieś rady?!
 
Dziewczyny które mają już maluszki jak je usypiacie? Jedna po drugiej? Obie na raz? Bo jak ja usypiam córki to mi jedna płacze bo smoczek wypadł i budzi drugą. Drugiej załącza się ssanie paluszków zanim się wydrze o butelkę.. [emoji1866]I tak oto usypianie w jednym pokoju to gehenna. A ostatnio próbuje je synchronizować bo spac nie idzie wcale. Jedna o 18ej udaje się na nocny sen a druga po długim bujaniu po 22ej. I jedna to ranny ptaszek a druga królewna o 9:00 jak otworzy oczy to będzie dobrze [emoji849]
Jakieś rady?!
Do 6msc usypiałam z mężem na rękach. On w jednym pokoju, ja w drugim. Później sama w łóżeczkach dwie na raz. Zasypiały od razu po butli. Teraz mają 1,5 roku i zasypiają same (ale mama musi być obok). Nie budzą się, gdy druga płacze.
 
reklama
Cześć Kobietki ❤️,
Dwa dni temu dowiedziałam się o dwóch serduszkach (niecały 7 tydzień). Jestem przerażona, bo jedyne co usłyszałam od gin to to, że to ciąża zagrożona, wysokiego ryzyka - jednokosmówkowa.
Czy któraś z Was może mnie trochę uspokoić? Kiedy dowiedzialyscie się o tym czy jest jedna owodnia czy dwie?
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
 
Do góry