reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ja juz się bardziej martwię jak ja starszaki od maluchów odgonie bo od brzucha jakoś nie umiem. Nie zaczną i nie skończą dnia bez buziaków dla dzidzi. A i w ciągu dnia przylatują sie przytulić do brzucha.
Ojej,ja się domyślam że to uciążliwe ale kurcze super że są tak pozytywnie nastawieni💛A masz chłopców ? I teraz kto będzie:)?
 
Mamy bliźniat i dziewczyny w ciąży blizniaczej kiedy Wasz brzuch stał się widoczny dla osób postronnych?
Jutro mam 17tc i lekki brzuszek mam, chodzę w ciazowych jeansach bo tak wygodniej, ale myślę, że jest i tak dość mały. Dla osób postronnych zupełnie niewidoczny. Koleżanki w pracy mówiły, że w pojedynczych ciazach miały większe brzuchy. Na USG zawsze widać, że dzieciaki strasznie się cisną.
 
Mamy bliźniat i dziewczyny w ciąży blizniaczej kiedy Wasz brzuch stał się widoczny dla osób postronnych?
Jutro mam 17tc i lekki brzuszek mam, chodzę w ciazowych jeansach bo tak wygodniej, ale myślę, że jest i tak dość mały. Dla osób postronnych zupełnie niewidoczny. Koleżanki w pracy mówiły, że w pojedynczych ciazach miały większe brzuchy. Na USG zawsze widać, że dzieciaki strasznie się cisną.
Ja do 20tc mogłam chodzić w codziennych ciuchach. Nosiłam ciazowe spodnie bo było wygodniej. Teraz 30tc i wyglądam jakbym zaraz rodziła 🙃
 
reklama
Witam dziewczyny. Opisze szybko mój przypadek. 2018 ciąża poroniona w 16 tyg( w 12 tyg usg serce biło, 16 krwawienie, szpital potwierdzenie ze serce nie bije od 12 tyg, wiec poronienie samoistne). 2019 ciąża zakończona cesarka (duza masa plodu 4870kg 62 cm) rozstep miesnia brzucha i miesniak. w 2021 w lutym operacja laparotomia (rozciecie powlok brzusznych ) w wyjecie miesniaka 8 cm, dzień pozniej krwiak widoczny golym okiem i znowu operacja laparotomia (wlozenie dodakowo drenu i redonu odprowadzajacego krew) skutek 9 dni w szpitalu. pozniej we wrzesniu 2021 poronienie w 9 tc (od poczatku cos nie tak w 6 tyg brak zarodka, zrobilam btcg, wyszlo malejace, doktor powiedziala ze poronie a jechalam na wakacje za granice wiec mialam w okolicy znaleziony szpital i karte ekuz w razie czego, po wakacjach okazalo sie ze ciaza zywa serce bije, dwa tyg pozniej samoistnie poronienie). 2022 znowu ciaza wysokiego ryzyka po 2 poronienia i 3 operacje na macicy. Biore 3x100 luteine, 2 razy spastyne i raz akard 150. no i oczyiwsice kwas foliowy. USG w 6tc pojedyncza ciaza i i w 8tc tez pojedyncza. JA sie czuje jak w podwojnej mega mdlosci mega wrazliwosc na zapachy ciagle chce spac, brzuch rosnie od jakiegos czasu, i poprostu wewnetrznie wiem ze jestem w podwojnej ciazy. Myslicie ze sie pojawi drugi zarodek ? za tydzien mam badania to bedzie 10+0 tc kto obstawia ze sie uda i ze bedzie podwojna? nie mowimy rodzinie o ciazy co to by nie przezywali w razie czego ale cos czuje ze beda blizniaki. dodam ze babcia blizniaczka i ja tez blizniaczka :D
 
Do góry