reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja na poczatek chce kupic ubranka wlasnei w rozmiarze 50, doslownie po kilka sztuk. W koncu blizniaki jednak rodza sie mniejsze. Od rodziny i znajomych pewnie dostaniemy wieksze, bo watpie zeby ktokolwiek pomyslal o takich malych. :-)
 
reklama
Moje maluchy jak się urodzili mieli po 40cm i 42cm miałam dosłownie pare szt ciuszków rozmiar 50 ale dzieciaki tak szybko rosną że te malutkie ciuszki starczyły na bardzo krótko a teraz nie mogę wyrobić z kupnem ciuchów normalnie chłopaki rosną jak na drożdzach co kupię ciuszka ubiorę ze dwa razy i zamały normalnie szok teraz muszę na 74 kupować
 
OOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJJJ. Super. Przechlapane.
No to ja mam ciuszki najmniejsze 56 i to dosłownie troszkę. Wychodzi na to że muszę wybrać się jeszcze raz chyba na zakupy.


 
PAULI a w którym tygodniu ty urodziłaś?

35 i 5 dni. i wiesz jak smiesznie. przez to , ze jdno dzidzia wazyla 1950 wpisali jej w ksiazeczke wczesniactwo, a druga mimo ze z tej samej daty;) wczesniakiem juz nie jes bo wazyla 2700. dziwne to dla mnie bo dla mniejszej mamy skierowania do okulisty , poradni szczepien i na usg glowy, a z ta druga nic.
 
witajcie
Pauli totalna paranoja, moje niunki też sa wcześniakami choć ja uważam to za niedopatrzenie bo faktycznie urodziłam w 36 tyg. 1 dniu ciąży a w szpitalu wpisali 35 tyg. i wpis wczesniaki, ale badania mają mieć zrobione jeden i drugi, wcześniactwo nie jest zależne od wagi tylko własnie tygodnia

a jak się macie?

jak zdrówko trójpaków

ciężko mi tu zaglądać bo jak mam wolną chwilę to śpię, prasuję itp. teraz przerabiam wizyty całej rodziny, znajomych

pozdrawiam miłego dnia
 
No rzeczywiście bez sensu. Smi nie wiedzą chyba co piszą.

Ja tak jak wcześniej pisałam czuję się w miarę dobrze. SZybko się męczę. No i czekam do przyszłego tygodnia.
Wirzę Gosiu że nie masz czasu ja sama się zastanawiam jak to będzie.

Pozdrawiam

 
Witam
Jestem tu nowa ale mam nadzieje często do was zaglądać:) Też będe mamą blizniaków dwujajowych.Pozdrawiam wszystkie mamusię
 
reklama
cos tu taka cisza ????
zoska-6 jak sie trzymasz? mi juz ciezko bardzo,ale jescze pare dni, jezdze codzien na ktg, dzis mamy 36 i 6 dni, czuje sie jak słon
malakurka jestes jeszcze w trojpaku?
pozdrawiam was serdecznie,buziaki
 
Do góry