reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

lilly te z szufladą napewno bardziej praktyczne ale cena tez wyzsza masakra
szkoda ze w pepco nie ma łózeczek hehe-zagladacie tam czasem?
 
reklama
mati tez bym chciała,żeby dziadkowie tak szaleli z zakupami,ale ten szał już minął bo mają bardzo dużo już wnuków:tak:
Co do łóżeczka to ta szuflada nie jest mi aż tak potrzebna.Miałam już kiedyś łóżeczko z szufladą i za dużo tam miejsca nie ma.
A to link do łóżeczek które podobają się mojej córce:-) Zresztą mi też,zwłaszcza to z delfinkiem.
łóżeczko łóżeczka dziecięce BABY BOO+materac (2114434390) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Wszystko zależy od funduszy jakimi będziemy dysponować.Na co mnie będzie stać tak będę musiała finansowo się dostosować.Dużo jest pięknych rzeczy dla dzieci tylko portfel trzeba mieć pełny,a z tym bywa problem ;-)

Donka mam nadzieję,że pojechałaś do szpitala.

Tossa bardzo ciekawe rozwiązanie zamiast szuflady.
 
Ostatnia edycja:
Tossa,cudownosci z tych twoich dzieciaczków:)

Lusterka do samochodu ,my kupilismy w mothercare i też baardzo polecam. My mamy dwa,bo one są małe i widac tylko jedno dziecko...wiec...musza byc dwa:).

Dziewczyny co do łózeczek to ja jestem za opcją: gorsze w sensie tańsze łózko ale za to dobry materac Ja polecam materace selen:).

Boszz jak ja lubie tu do was zaglądac:)...echhhh wracają wspomnienia:):)..choc koniec ciązy zawsze jest bardziej meczacy to i tak to był dla mnie cudooowny czas:)....CHCE JESZCZE:):):):):)):)Przed zakończeniem wychowawczego zachodzę w ciaze i koniec kropka:)

Co do szuflady pod łózko,to powiem Wam,ze przy Natce mielismy i ...liiiipa! kurzy sie w niej niemiłosiernie,no i to wszystko wdycha dziecko!Ale słowo po tygodniu to tam takie koty były jak bym rok nic tam pod łozkiem nie robiła;-),w sensie nie odkurzała;-)...,tak wiec zrobilismy jak tossa,że zawartosc szuflady trzymalismy w takim pokrowcu i raz w tygodniu gruntownie odkurzalismy powierzchnie...Ale to jest dodatkowa robota i przy dwoch łozkach tooo ja dziekuję. Tym razem mamy bez szuflad;-)
 
Ostatnia edycja:
ja tez postawilam na lozeczka bez szuflady ze wgledu wlasnie na kurz po co maluchy maja to wdychac-jak jeszcze bylam sama i mialam pojedyncze lozko z szuflada to jedyne z nim wspomnienia to ciagle odkurzanie szuflady na posciel:D

donka albo juz rodzi albo boi sie do nas odezwac ze bedzie ja wyzywac:D ja trzymam kciuki zeby rodzila juz maluszki
 
Jak już jesteśmy w temacie łóżeczek, to podpytam jeszcze jakie materace wybieracie, z pianki, lateksowy, kokos-gryka... ? Chociaż widzę, ze przy łóżeczku na które się napaliłam jest pianka-kokos-gryka w komplecie.
 
Ja kiedys miałam pianka-kokos-gryka i średnio byłam zadowolona.Mojej córce nie było wygodnie.Także teraz jakiś inny,ale jeszcze się zastanawiam nad wyborem.Są super materace,ale też i cena na którą mnie nie stać,tym bardziej razy dwa.Także szukam coś dobrego za przystępną cenę.
 
reklama
Do góry