reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny, czy moge dolaczyc? Tez spodziewam sie blizniakow, dwuowodniowych i dwukosmowkowych ale nei chcemy znac plci. Dzis zaczynam 19 tydzien a na stale mieszkam w Irlandii.
Miło powitać nową mamusię:-):-):-)

Agatka777 co u Ciebie i maluchów?

doneczka mam nadzieję że już skończyłaś z biciem rekordu:-D

Yummy czekamy z niecierpliwością na zdjęcia szkrabków:tak:

Mam do Was pytanie Czy któraś z Was miała już kiedyś cc?Bo mój pierwszy poród to właśnie cc i tak jakoś dziwnie szczypie mnie blizna tak pod skórą:baffled:A tak ogólnie to w szoku jestem:szok:mierze się dziś w pasie a tu okrągła 100!!!A jakieś dwa tygodnie tem:-pu było 97
 
reklama
Cześć dziewczyny:-)
Witam nowe mamuśki:-)
Ja tak tylko na chwile celem poinformowania.Więc wczoraj mój doktorek kazał jechać do szpitala w związku z osłabieniem i leżę sobie.Co następuje-ogólnie jest wszystkotak jak być powinno,super.Lekarze wyliczyli,że dzisiaj zaczął się u mnie 38tc a nie jak na suwaczku prawie 39,więc jeszcze lepiej.Jeżeli do jutra nie zacznie się żadna akcja porodowa,na co nic nie wskazuje,wypuszczają mnie do domu po czym po tygodniu mam się u nich stawić i wtedy nie ma zmiłuj.Moje królewny ważą 2800g i 2700g,rozwarcie 3cm,więc tak jak ostatnio(oby moje lalunie z taka waga sie urodzily)
Pozdrawiam Was bardzo mocno:tak:
 
Cailina Witamy nową mamusię :-)

Donka,ja myślałam,że Ty już masz po tej stronie te swoje dziewczynki :-) No tak czy inaczej to kwestia godzin lub dni i pannice będą musiały opuścić brzusio.Co do tych wyliczeń to raczej +/- waga przybliżona.Nie da się wyliczyć dokładnej wagi.Może nawet się okazać,że panny są większe;-) ale waga z wyliczeń bardzo ładna. :-)
 
Dziewczyny a wy wszystkie tu cesarka rodzilyscie/bedziecie rodzic? Ja nadal mam nadzieje na porod naturalny, w moim szpitalu 25% blizniakow tak sie rodzi.
 
Donka waga maluszków na pewno będzie piękna bo nawet jakiejś pomyłki w obliczeniu to i tak dużej różnicy nie będzie więc bedzie super...trzymam kciuki aby wszystko było dobrze...no a jeszcze pewności nie ma że nic się dziś w nocy nie wydarzy :tak: trzymajcie się i bądź dzielna...kciukasy zaciśnięte :tak:

witam kolejną nowa mamuśkę, no no nasze grono się coraz bardziej powiększa ale to dobrze bo część z mamusiek już się rozpakowała tylko patrzec jak będą zaraz następne a potem długo długo cisza będzie do następnych porodów więc fajnie że nas przybywa :)

dobrej nocki życzę :-)

Mati na pewno jest wszystko dobrze... nie ma innej opcji i tak masz codziennie myśleć głowa do góry :-)
 
Dziewczyny a wy wszystkie tu cesarka rodzilyscie/bedziecie rodzic? Ja nadal mam nadzieje na porod naturalny, w moim szpitalu 25% blizniakow tak sie rodzi.

Nieee,nie wszystkie:). Ja rodziłam SN z czego baaardzo się cieszę,ze tak się udało. Bardzo sie nastawiałam na SN i na szczescie mogłam:). Nawet znieczulenia nie miłam:):)-heheh:) bo z kolei w moim szpitalu tak chetnie nie dają... Wspomnienia mam takie,że mogłabym jeszcze raz rodzic-słowo daję. MImo bólu co jest oczywiste było naprawde do przezycia,a emocje......nie do zapomnienia:),tak pozytywnie:). Dokładnie tak samo było przy pierwszym porodzie:). Pewnie dlatego tez tak szybko pomyślałam o kolejnej ciazy...I teraz....hmmmm...tez jeszcze mysle,czy by tak....aaale o potem jak bliźniaki odchowamy troszke:)
 
reklama
Do góry